یکشنبه ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

مديرعامل سازمان آتش نشاني خبر داد؛

خودرو، عامل بيشترين عمليات‌هاي آتش نشاني در هفته گذشته

در عمليات‌هاي مهم صورت گرفته هفته گذشته ، نقش خودرو بيشتر از عوامل ديگر بود.

مديرعامل سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين گفت: در هفته گذشته 45 مورد عمليات توسط سازمان آتش نشاني انجام شده که بيشترين آنها مربوط به وسايل نقليه بوده است.
واژگوني پرايد
 به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين؛ سيد علي شفيعي در ادامه افزود: واژگوني يکدستگاه پرايد در اتوبان قزوين – تهران حد فاصل پل اسماعيل آباد 3 نفر مجروح بر جاي گذاشت که با حضور نيروهاي ايستگاه‌هاي 5 و 4 مجروحين از خودروها خارج شدند و اين حادثه ساعت 1 بامداد يکشنبه 14 آبان ماه رخ داد.
 
 واژگوني  پژو
 شفيعي خبر داد: واژگوني يکدستگاه پژو 206 در جاده باراجين (بهرام آباد) با يک مجروح به همراه بود که اين عملياتت توسط نيروهاي ايستگاه 5 در 13 آبان ماه انجام شد.
 
 حريق پي کي
 وي بيان كرد: حريق خودروي سواري پي کي در کمربندي جمهوري اسلامي دليلي بود تا نيروهاي ايستگاه 3 در غروب 12 آبان ماه با حضور در محل خودروي پي کي را خاموش نمايند.
 
 تصادف پژو – پرايد
 مديرعامل سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين افزود: ساعت 43/17 دقيقه 12 آبان ماه جاده کورانه شاهد برخورد شديد يکدستگاه خودروي پژو و سواري پرايد بود که به دليل شدت حادثه نيروهاي ايستگاه 5 و 1 در محل حاضر و يک نفر مجروح را با استفاده از دستگاههاي هيدروليک از خودروي پرايد خارج نمودند.
 
 واژگوني پرشيا
 اين مسوول اضافه كرد: 12 آيان ماه حادثه‌اي ديگر را نيز به همراه داشت و آن واژگوني خودروي پرشيا بود و اين حادثه ساعت 27/2 دقيقه مقابل هتل رز اتفاق افتاد که راننده آن مجروح شد.
 
سرما و باز مسموميت با منواکسيد کربن
 وي گفت: اما در حادثه اي متفاوت در شهرک مينودر، فردي به دليل مسموميت با گاز منواکسيد کربن با حضور نيروهاي ايستگاه 4 آتش نشاني روانه بيمارستان شد که خوشبختانه با اقدامات انجام شده از خطر مرگ فرار کرد.
 گفتني است؛ با شروع فصل سرما متاسفانه به دليل بي احتياطي شاهد هر ساله حوادث اين چنين هستيم.
 پايان پيام

تصاویر مرتبط