دوشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۰۲

گنجي، معاون شهردار قزوين:

کلنگ احداث پروژه هايپراستار در قزوين به زمين زده مي‌شود

ناصر گنجي، معاون سرمايه گذاري و مشارکت شهرداري قزوين گفت: کلنگ احداث پروژه هايپراستار در قزوين به زمين زده مي‌شود.

به گزارش معاونت سرمايه گذاري و مشارکت شهرداري قزوين؛ گنجي افزود:  اين پروژه در 4 طبقه و 45هزار مترمربع بنا، 8هزار مترمربع پاركينگ شماره1و 50هزار متر پارکينگ شماره2، 18هزار مترمربع محوطه سازي و فضاي سبز با کاربريهاي تجاري، فضاهاي خدماتي، رستوران و فست فود، نمايشگاه و كتابخانه احداث مي‌شود.

 

وي گفت: مجتمع چند منظوره هايپر استار در زميني به  مساحت 30هزار متر مربع در 4طبقه در مجاورت آزادراه قزوين رشت احداث خواهد شد.

 

معاون شهردار قزوين بيان کرد: سرمايه گذاري جهت احداث اين پروژه مبلغ 1450 ميليارد ريال است که از سوي بخش خصوصي تامين شده و از زمان کلنگ زني د مدت 36ماه احداث و به مرحله بهره برداري مي‌رسد.

گنجي با بيان اينکه عملياتي شدن اين پروژه يکي از دستاوردهاي اجلاس جاده ابريشم است، افزود: پس از شناسايي و دعوت از فعالان اقتصادي بخش خصوصي و معرفي ظرفيت‌ها و پتانسيل هاي شهر قزوين، با دعوت به اجلاس، تفاهم نامه احداث هايپر استار در يازدهمين اجلاس شهرداران جاده ابريشم قزوين2016 منعقد گرديد و پس از برگزاري چندين جلسه فني و کارشناسي پيش نويس قرارداد تنظيم گرديد.

گنجي گفت: جانماي اين پروژه به گونه اي است که ضمن خدمات رساني مناسب و استاندارد به شهروندان شهر، امکان بهره مندي مسافران بين راهي از خدمات اين مجموعه فراهم شده است.  

وي افزود: از مزيت‌هاي احداث پروژه هايپر استار مي توان به امكان خريد طيف وسيعي از محصولات غذايي و غير غذايي، فراهم کردن امكانات رفاهي و تفريحي به منظور تجربه خريدي بي‌دغدغه، حذف واسطه هاي غير ضروري، امكان خريد محصولات با کيفيت بهتر و قيمت کمتر و تخفيف هاي ويژه، عرضه محصولات تازه، پارکينگ اختصاصي، صرفه جويي در زمان و ... نام برد.

گنجي اظهار کرد: با احداث و بهره برداري از پروژه هايپر استار براي 50نفر به طور مستقيم و براي 50نفر غير مستقيم اشتغالزايي ايجاد مي‌شود.  

گنجي در پايان گفت: تهيه بانک اطلاعاتي خريد مشتريان، تجزيه و تحليل الگوي خريد و بررسي هدفمند براي تامين نيازها و خواسته هاي شهروندان از ويژگي هاي اين مرکز مي باشد که در نهايت منجر به وفاداري مشتريان، بالا رفتن رضايت عمومي و افزايش کيفي خدمات رساني به آنان از ديگر مزيت‌هاي هايپر استار است.

معاون سرمايه گذاري شهرداري قزوين ضمن استقبال از ورود فعالان اقتصادي براي سرمايه گذاري گفت: اکنون به واسطه رشد و توسعه بازار سرمايه و همچنين کمرنگ شدن تدريجي نقش دولت در امور سرمايه‌گذاري و تامين مالي پروژه‌ها به واسطه اجراي سياست­هاي خصوصي­سازي، بحث تأمين مالي از طريق بازار سرمايه و همچنين جذب سرمايه گذار خصوصي بيش از پيش مطرح است بنابراين شهرداري قزوين با تدوين بسته فرصتهاي سرمايه گذاري در شهر قزوين بسترهاي لازم در تحقيق بيش از پيش اين امر را فراهم کرده است.  

پايان پيام

 

 

 

 

تصاویر مرتبط