سه‌شنبه ۱۳۹۶/۰۳/۰۹

چگيني، رئيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش‌نشاني قزوين خبر داد؛

اطفاء حريق منزل مسکوني در روستاي نجم آباد قزوين

اصغر چگيني، رئيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: با تلاش و سرعت عمل آتش‌نشانان حريق منزل مسکوني در روستاي نجم آباد قزوين اطفاء شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛چگيني افزود: در تماس مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در ساعت 9 و 39 دقيقه روز دوشنبه هشتم خردادماه سال جاري از آتش‌سوزي يک باب منزل مسکوني ويلايي واقع در روستاي نجم آباد قزوين خبر داده شد که بلافاصله ستاد فرماندهي اين سازمان، آتش نشانان ايستگاه شماره 4 مينودر و 5 پونک را به محل حادثه رهسپار کرد.

وي با اشاره به شدت بالاي حريق و گسترش آن به قسمت‌هاي مختلف منزل افزود: آتش نشانان اعزامي بلافاصله پس از رسيدن به محل با قطع جريان برق و گاز نسبت به ايمن سازي محل حادثه اقدام کرده و با استفاده از دستگاه تنفسي و تجهيزات ويژه آتش نشاني از 2 جهت وارد منزل شده و در حداقل زمان ممکن شعله هاي سرکش آتش را مهار و از بروز خسارات بيشتر جلوگيري بعمل آوردند.

چگيني خاطرنشان کرد: به دليل حجم زياد شعله و دود داخل ساختمان، آتش نشانان به طور همزمان نسبت به انجام عمل اطفاء حريق و جستجو در اتاق‌ها اقدام کرده و پس از اطمينان از خالي بودن منزل و اطفاء کامل آتش سوزي با تحويل صحنه حادثه به نيروي انتظامي به ماموريت خود پايان دادند.

گفتني است؛ در اين حادثه خوشبختانه به هيچ کس آسيبي نرسيد و علت بروز آتش سوزي نيز توسط کارشناسان واحد بررسي علل حريق اين سازمان در دست بررسي مي باشد.

پايان پيام.

 

تصاویر مرتبط