شنبه ۱۳۹۶/۰۲/۰۹

الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين خبر داد؛

بهره برداري از 2 پروژه سازمان آرامستان ها به مناسبت اعياد شعبانيه و روز ملي شوراها

اصغر الهياري، مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين گفت: 2 پروژه سازمان آرامستان ها به مناسبت اعياد شعبانيه و روز ملي شوراها مورد بهره برداري قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين؛ الهياري با تبريک اعياد شعبانيه و روز ملي شوراها افزود: اين دو پروژه که در راستاي تکريم ارباب رجوع و زائران اهل قبور در دستور کار اين سازمان قرار گرفته بود، به مناسبت اين اعياد خجسته مورد بهره برداري قرار گرفت.

وي با اشاره به رونمايي از 10 خودروي ويژه حمل اجساد در اين مراسم عنوان کرد: با توجه به قانون شهرداري ها که وظيفه حمل اجساد را بر عهده شهرداري قرار داده است و نيز فرسوده بودن ناوگان اين سازمان، نوسازي ناوگان در دستور کار قرار گرفت.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين تصريح کرد: در همين راستا مقرر شد تا نوسازي ناوگان حمل اجساد توسط سرمايه گذاري بخش خصوصي اجرا شود.

الهياري افزود: آورده بخش خصوصي در اين پروژه 3 ميليارد و 200 ميليون ريال بوده است.

وي همچنين با اشاره به بهره برداري از پروژه احداث 10 غرفه و سردرب بهشت رضوي اظهار کرد:10 غرفه تجاري در فاز دوم بهشت رضوي احداث شده است و در اين غرفه ها محصولات فرهنگي و مورد نياز شهروندان و زائران اهل قبور عرضه مي شود.

مديرعامل سازمان آرامستان هاي شهرداري قزوين افزود: اين پروژه با مشارکت شرکت بهسازان و با اعتبار 3 ميليارد و 600 ميليون ريال مورد بهره برداري قرار گرفته است.

الهياري با اشاره به اجراي سردرب بهشت رضوي با معماري اسلامي گفت: اين پروژه در مساحت 33 متر مربع و در نماي داخلي و خارجي سر درب بهشت رضوي به اجرا درآمده و تصاوير امام خميني (ره) و رهبر معظم انقلاب در آن نقش بسته است.

وي افزود: اين پروژه با هدف بهسازي و زيباسازي آرامستان هاي سطح شهر اجرا و در آن از مصالح سنتي مانند کاشي هفت رنگ استفاده شده است.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط