پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۴

جمالي، افسر کشيک وقت سازمان آتش‌نشاني شهرداري قزوين خبر داد؛

عمليات 125 براي مهار آتش سوزي مغازه تعويض روغني در قزوين

مرتض جمالي، افسر کشيک وقت سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: آتش سوزي مغازه تعويض روغني در شهرک ناصرآباد با تلاش آتش نشانان مهار و خاموش شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين جمالي  افزود: در تماس مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در ساعت 10 و 15 دقيقه صبح روز دوشنبه بيست و يکم فروردين ماه سال 1396، از آتش سوزي مغازه تعويض روغني در خيابان اصلي شهرک ناصرآباد روبروي آرامستان خبر داده شد که بلافاصله تعداد چهار دستگاه خودروي ويژه اطفاء حريق از ايستگاه هاي شماره چهار، پنج، 6 و محمودآباد در محل حادثه حاضر شده و مشاهده کردند مغازه تعويض روغني در طبقه همکف يک ساختمان سه طبقه دچار حريق شده و آتش به علت وجود مواد قابل اشتعال فراوان به سرعت در حال گسترش و سرايت به طبقات فوقاني ساختمان مي باشد.

وي افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از رسيدن به محل و با توجه شرايط حريق سريعاً به 2 گروه تقسيم شده که يک گروه با تجهيزات اطفايي مناسب اقدام به خاموش کردن آتش کرده و گروه ديگر براي يافتن افراد محبوس شده احتمالي وارد ساختمان شدند.

اين افسر آماده تصريح کرد: خوشبختانه در اين آتش سوزي به هيچ کس صدمه اي نرسيد و آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش و ايمن سازي محل با تحويل صحنه حادثه به عوامل انتظامي و مالک به ماموريت خود پايان دادند.

وي در پايان با اشاره به ازدحام جمعيت در نزديکي محل حادثه از عموم شهروندان درخواست کرد در زمان وقوع حريق و حوادث براي تسريع در امر امداد رساني و پيشگيري از بروز حوادث احتمالي از تجمع در اطراف محل حادثه به طور جدي خودداري کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط