چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۲۳

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

بوستان باران با اعتبار عمراني 600ميليون تومان به بهره‌برداري رسيد

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: مديريت شهري قزوين در تلاش است تا خدمات بهتري و در شان شهروندان ارائه کند.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائي‌فر در آئين افتتاح بوستان باران در ناحيه شهري کوثر که با حضور محمدي نماينده مردم قزوين در مجلس شوراي اسلامي، شهردار قزوين، رئيس و اعضاي شوراي شهر قزوين، ساير مسوولان استاني و شهري و اهالي اين ناحيه برگزار شد، افزود: بوستان باران در مساحت 4هزار مترمربع با اعتبار عمراني 600ميليون تومان احداث شده است.

وي افزود: بوستان باران با استانداردهاي احداث يک بوستان احداث و داراي امکاناتي چون سرويس بهداشتي، مبلمان شهري، نورپردازي و فضاي سبز احداث شده است.

اين مقام مسوول بيان کرد: از 4هزار مترمربع فضاي اين بوستان 2هزار مترمربع آن فضاي سبز است که اين مهم در راستاي ايجاد و گسترش فضاي سبز و نشاط مي‌باشد.

وي توضيخ داد: تعاوني کوثر که اکنون نام آن موسسه ميثاق رزم آوران است نسبت به شهرداري قزوين تعهد دارد تا 6 بوستان در ناحيه شهري کوثر احداث کند که اين بوستان اولين بوستاني که از تعهدات اين موسسه احداث شده است.

فدائي‌فر بيان کرد: شهروندان ناحيه شهري کوثر نياز به ارائه خدمات بهتري دارند و اميدواريم 5 بوستان ديگر به زودي از سوي موسسه ميثاق رزم آوران احداث و مورد بهره‌برداري قرار گيرد.

وي به احداث سرويس بهداشتي اشاره و بيان کرد: احداث سرويس‌هاي بهداشتي يکي از اقدامات مهم و ضروري در شهر قزوين بود که خوشبختانه شهرداري قزوين در اين زمينه موفق بوده و هر ساله تعدادي سرويس بهداشتي براي افزايش رفاه حال شهروندان احداث کرده است.

وي اضافه کرد: در اين بوستان سرويس بهداشتي احداث شده است که قابليت بهره برداري براي معلولان و افراد کم توانا دارد و اين مهم جاي تقدير و تشکر دارد.

اين مقام مسوول بيان کرد: سازمان هاي شهرداري قزوين در کنار هم به خوبي قرار مي‌گيرند  تا پروژه‌ها مورد بهره‌برداري قرار گيرد که در اجراي اين پروژه شرکت بهسازان آينده قزوين، سازمان خدمات طراحي و زيباسازي به خوبي در کنار هم قرار گرفتند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط