شنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۹

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري قزوين تشريح کرد؛

تشريح اقدامات سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين در ايام نوروز 96

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين اقدامات اين سازمان را براي استقبال از بهار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مسافر در ايام نوروز 96 تشريح کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: انجام تبليغات محيطي، عمليات بازسازي، نوسازي و گسترش فضاي سبز همراه با پاکيزگي مناسب‌تر محيط پايانه از جمله اقداماتي است که در پايانه‌هاي مسافري انجام  شد.

محمدحسيني بيان کرد: افتتاح پروژه نسيم شمال، برگزاري جشن و اجراي برنامه و نمايش هاي سنتي در تحويل سال توسط حاجي فيروز در پايانه آزادگان،استقرار کشيک سازمان از 7 صبح تا 11 شب،حضور پليس مستقر در ترمينال بطور شبانه روزي در پايانه  آزادگان و غرب، پخش تصاوير راهها  و گزارش جاده و ترافيک در معرض مسافران و رانندگان (از طريق دوربين هاي مدار بسته)، سرکشي از ترمينالها و ايستگاههاي تحت پوشش سازمان،نصب بنرهاي مربوطه پيش فروش بليطهاي نوروزي و تبريک سال نو و پيام مقام معظم رهبري در سال 96 و شعار سال در محوطه ترمينالها از جمله اقدامات استقبال از بهار بود که انجام شد.

وي با بيان اينکه رنگ آميزي جداول و خط کشي گذرگاه‌ها و کاشت گل و گياه فصلي نيز در همين راستا براي رفاه حال شهروندان و استقبال از بهار انجام گرفت، گفت: چيدن سفره هفت سين، استقرار پايگاه ميراث فرهنگي براي راهنماي گردشگران، استقرار پايگاه جمعيت هلال احمر، شارژ کپسول‌هاي آتش نشاني، پخش بسته هاي شکلات به مسافران از اقدامات استقبال از بهار 96 در اين سازمان بود که انجام شد.

محمدحسيني بيان کرد: خانه تکاني و نظافت ويژه پايانه‌ها در سکوهاي سوار و پياده شدن مسافر، مسجد و نمازخانه، محوطه پارکينگ، غرفه‌ها، سالن انتظار و سرويس بهداشتي همچنين نصب بنر، پوستر و تابلوهاي جديد راهنما در محوطه از ديگر فعاليت‌هاي استقبال از بهار 96 بود.

وي بيان کرد: در اين ايام  همه دست‌اندرکاران به‌ نحوي تلاش کردند که شرايط مناسب و ايمن را فراهم کنند تا مردم بدون دغدغه خاطر به سفرهاي خود بپردازند.

پايان پيام

 

 

 

 

 

  

تصاویر مرتبط