پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۱۰

فاطمه گودرزي، بازيگر مطرح سينما و تلويزيون:

برقراري ارتباط تنگاتنگ کودکان با عروسک ها از نقاط قوت جشنواره بازي و اسباب بازي است

فاطمه گودرزي،بازيگر مطرح سينما و تلويزيون گفت:برقراري ارتباط تنگاتنگ کودکان با عروسک ها و گروه هاي هنري از نقاط قوت جشنواره بازي و اسباب بازي است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛گودرزي در بازديد ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز افزود:در اين جشنواره کودکان در اوج هيجان و نشاط هستند و با برقراري ارتباط تنگاتنگ با گروه هاي هنري و بازي با آنها، لذت کنار هم بودن را تجربه مي کنند.

وي با اشاره به اينکه کودکان امروز با بازي هاي رايانه اي و حضور در فضاي مجازي بسيار آسيب پذير مي شوند،اظهار کرد:اين بازي ها موجب بي تحرکي کودک و رشد نکردن بخش هاي فعال مغز مي شوند و اعتياد به اين بازي هاي بسيار مضر است.

اين بازيگر سينما و تلويزيون با تأکيد بر اينکه بايد فرهنگ بومي شهرها حفظ شود،گفت: فضاهاي بومي و گويش محلي جزو اصالت انسان هاست و بايد سينه به سينه منتقل شود.

گودرزي با اشاره به اينکه قزوين به درستي معرفي نشده است،افزود: نياز است تا تبليغات بيشتري در خصوص جاذبه ها و ظرفيت هاي قزوين انجام شود تا مردم براي حضور در قزوين اشتياق پيدا کنند.

وي با بيان اينکه مجموعه تاريخي- فرهنگي سعدالسلطنه با وسعت حدود 3 هکتار بسيار زيبا مرمت شده است، عنوان کرد: بايد اين ظرفيت ها و بناهاي تاريخي زيبا در صدا و سيما معرفي شوند تا بيشتر مردم از وجود چنين بناهايي در شهر قزوين مطلع شوند.

اين بازيگر سينما و تلويزيون از مردم دعوت کرد تا ضمن حضور در قزوين با تاريخ اين شهر آشنا شوند و از دهکده طبيعت در بوستان ملي باراجين که مدير مجموعه با حيوانات وحشي و اهلي ارتباط صميمي و تنگاتنگي دارد و فضاي بسيار جذابي دارد، ديدن کنند.

 

تصاویر مرتبط