پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۱/۰۳

زرآبادي، نماينده مردم قزوين، آبيک و البرز در مجلس شوراي اسلامي:

جشنواره بازي و اسباب بازي در جذب مسافران عبوري به قزوين بسيار مؤثر بوده است

زرآبادي، نماينده مردم قزوين، آبيک و البرز در مجلس شوراي اسلامي گفت: جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز در جذب مسافران عبوري به قزوين بسيار مؤثر بوده است.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛ سيده حميده زرآبادي در مراسم افتتاحيه ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز عنوان کرد: اين جشنواره فضايي مناسب براي گردشگران و مسافران فراهم کرده است تا ساعات خاطره انگيزي را در کنار خانواده هاي خود در قزوين سپري کنند و از قزوين خاطرات خوشي در ذهن آنان باقي بماند.

وي با اشاره به اينکه اين جشنواره فضايي فرهنگي و با نشاط را براي خانواده ها فراهم کرده است، اظهار کرد: همچنين اين جشنواره بستري مناسب براي بازي کودکان ايجاد کرده است و در کنار اين بازي ها، موارد آموزشي نيز براي کودکان مطرح مي شود.

نماينده مردم قزوين، آبيک و البرز در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: در اين جشنواره مواردي در خصوص آداب و رسوم و فرهنگ اقوام مختلف و موضوعات شهروندي در قالب بازي و نمايش به کودکان آموزش داده مي شود  و کودکان در زمينه هاي مختلف استعداد يابي مي شوند.

زرآبادي با اشاره به اينکه نمايندگان مجلس همواره حامي مسئولان در برگزاري برنامه هاي فرهنگي هستند، گفت: نمايندگان با حضور و حمايت هاي معنوي خود مسئولان را در برگزاري بهتر و بيشتر اينگونه برنامه ها دلگرم مي کنند.

گفتني است، ششمين جشنواره بازي و اسباب بازي کودکان ديروز و امروز از دوم تا 10 فروردين ماه سالجاري از ساعت 16 تا 22 در سراي تاريخي فرهنگي سعدالسلطنه داير مي باشد.

تصاویر مرتبط