پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۶

به مناسبت 25 اسفند، روز شهردار صورت گرفت؛

ديدار اعضاي شوراي دانش آموزان دبستان آينده سازان با مدير منطقه 2 شهرداري قزوين

مدير و معاونت پرورشي دبستان آينده سازان به همراه اعضاي شوراي دانش آموزي به مناسبت روز شهردار با مدير منطقه دو شهرداري قزوين ديدار کردند.

 به گزارش روابط عمومي منطقه دو شهرداري قزوين؛ در اين بازديد ابتدا  محمد ترکمن مدير دبستان  آينده سازان  در سخناني  ضمن تقدير و تشکر  از زحمات  مديريت  شهري و همکاران، مطالبي  را در خصوص اين بازديد و اهداف آن  بيان کردند .

مدير دبستان آينده سازان در سخناني  از خدمات ارائه شده  به شهروندان  در بحث حمل و نقل، خدمات شهري، ايمني و آتش نشاني  و فضاي سبز تقديرکرد.

در اين جلسه  همچنين  رئيس  شوراي دانش آموزي  دبستان  آينده سازان  ضمن  تشکر از خدمات شهرداري قزوين  مطالبي در خصوص کمبود  کتابخانه و فضاي سبز کودکان  را  ارائه کرد.

همچنين  در اين بازديد و گفتگوي  صميمانه  تعدادي  از دانش آموزان  درخواست‎ها و نقطه نظرات  خود را  در خصوص  شهر قزوين  و خدمات  شهرداري بيان  داشتند  و از زحمات  همه مديران  و کارکنان  شهرداري  تشکر  کردند .

 

در پايان اين بازديد صادقي، مدير منطقه دو  شهرداري قزوين ضمن  تقدير و تشکر از حضور مديران  و شوراي دانش آموزي  دبستان  آينده سازان، براي آنها آرزوي موفقيت و سلامتي در سال جديد کرد. 

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط