سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴

ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين:

آماده باش 35 دستگاه خودروي آتش‌نشاني در چهارشنبه آخر سال

ابوالفضل ذوالقدر،مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از آماده باش 35 دستگاه خودروي آتش نشاني و 160 آتش نشان براي حوادث چهارشنبه آخر سال خبر داد.

ابوالفضل ذوالقدر درباره آمادگي براي حوادث چهارشنبه سوري اظهار کرد: در هفته آخر سال و به مناسبت مراسم چهارشنبه سوري 35دستگاه خودروي آتش نشاني سبک و سنگين و تعداد 160 نيروي آتش نشان در آماده باش کامل هستند تا در صورت بروز هرگونه حريق و حوادث در کمترين زمان ممکن به ياري شهروندان بشتابند.

مدير عامل آتش نشاني قزوين با اشاره به حضور تعدادي خودرو مجهز شده به امکانات اوليه اطفاء حريق افزود: اين واحدها علاوه بر خودروهاي اعلام شده در سطح شهر به صورت نامحسوس اقدام به گشت زني کرده و در صورت مشاهده هرگونه آتش سوزي و انجام رفتارهاي پر خطر نسبت به اطفاء حريق و ارائه توصيه هاي ايمني به شهروندان اقدام خواهند کرد.

وي تصريح کرد: در اين روز تمامي مديران عملياتي سازمان  آتش نشاني با حضور در ايستگاه ها نسبت به کنترل حوزه هاي استحفاظي خود اقدام کرده و همچنين همه نيروهاي غير شيفت اين سازمان نيز با حضور در ايستگاه هاي آمادگي لازم را دارند تا در صورت لزوم براي ارائه خدمات ايمني به شهروندان، با آتش نشانان همکاري کنند.

 

مدير عامل سازمان آتش نشاني از کليه خانواده ها درخواست کرد: فرزندان خود را در آخرين چهارشنبه سال تنها نگذاشته و در خصوص خطرات استفاده از مواد محترقه و منفجره در اين ايام بشدت هشدار داد.

اين مقام مسوول در پايان از عموم شهروندان درخواست کرد توصيه هاي ايمني را جدي بگيرند و در زمان وقوع حادثه ضمن حفظ خونسردي، با شماره 125 سازمان آتش نشاني تماس حاصل کنند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط