سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۴

فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين:

لاين شرقي بلوار ايران اوايل سال آينده زير بار ترافيک خواهد رفت

کيومرث فدائي‌فر، مدير منطقه سه شهرداري قزوين گفت: بازگشايي بلوار ايران در اين منطقه يکي از موضوعات مهمي بود که در سال جاري پيگيري شد که خوشبختانه با همراهي شوراي شهر لاين شرقي بلوار ايران اوايل سال آينده زير بار ترافيک خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ فدائيفر افزود: اين پروژه از پروژه‌هاي مهم اين مجموعه است که با هدف دسترسي پونک و شمال شهر به جنوب و مرکز شهر و هدايت آب‌هاي سطحي در حال اجراست.

وي گفت: يکي از دلايل طولاني شدن اجراي اين پروژه عدم همکاري مالکان براي توافق در تملکات بود.

اين مقام مسوول بيان کرد: با توجه به عدم همکاري مالکان، براي حل مشکل تملک از ماده هشت قانون "نحوه خريد و تملک اراضي و املاک براي اجراي برنامه‌هاي عمومي و عمراني" استفاده شد که بوروکراسي اداري براي اجراي اين قانون باعث شد اجراي اين پروژه زمان‌بر شود، چراکه اخذ دستور وزير محترم کشور، هزينه‌هاي کارشناسي و واريز مبلغ به حساب دادگستري، انتقال سند توسط نماينده دادگستري به شهرداري يکي از دلايل طولاني شدن اين پروژه ‌شد.

وي تصريح کرد: وجود شبکه‌هاي خدمات‌رسان به صورت نامنظم در مسير اجراي اين پروژه از ديگر دلايل تاخير اجراي اين پروژه بود.

فدائي فر افزود: بيشتر کوچه‌هاي ضلع غرب که به بلوار دسترسي داشتند با احداث اين بلوار و با توجه به خاکبرداري صورت گرفته، ديگر به بلوار دسترسي نخواهند داشت  و به صورت بن بست درآمده‌اند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط