دوشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

مرتضي موسي‌خاني، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين:

موزه ايده‌هاي نوآورانه مديريت شهري از سوي شهرداري قزوين راه‌اندازي شود

مرتضي موسي‌خاني، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين خواستار راه‌اندازي موزه ايده‌هاي نوآورانه مديريت شهري از سوي شهرداري قزوين شد.به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ موسي‌خاني در همايش ايده‌هاي خوب، براي شهر بهتر و چالش ايده‌هاي نوآورانه

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري قزوين؛ موسي‌خاني در همايش ايده‌هاي خوب، براي شهر بهتر و چالش ايده‌هاي نوآورانه مديريت شهري که با مشارکت شهرداري قزوين و دانشگاه آزاد قزوين با حضور مديران شهرداري، کارشناسان شهري، اساتيد، دانشجويان و متخصصان برگزار شد، افزود: شهرداري قزوين کمک کند تا ايده‌هاي نوآورانه مديريت شهري دانشجويان به مرحله اجرا درآيد و محصولات ايده‌هاي مطرح ساخته شود.

موسي‌خاني با اشاره به اينکه شهر قزوين جاهاي بسيار ديدني و ارزشمندي دارد و بايد شهر قزوين معرفي شود، گفت: مجموعه تاريخي فرهنگي سراي سعدالسلطنه يکي از مکان هاي ديدني و پرافتخار شهر قزوين است که به همت شهرداري قزوين به بهره برداري رسيده است و هميشه مهمانان قزوين را به ديدن اين مکان دعوت ميکنم.

وي تاکيد کرد: مديران شهرداري در کنار دانشجويان ايده‌هاي نو  آن‌ها را با نيازها، کاربري‌ها و خواسته‌هاي شهر تکميل کنند تا اين ايده‌هاي جديد و نوآورانه براي شهر و کشور اجرايي شود.

موسي‌خاني گفت: مديريت شهري قزوين در زمان مديديت نصرتي شهردار قزوين، اقدامات خوبي براي شهر قزوين انجام داده است.

وي خواستار تشکيل موزه ايده هاي نوآورانه مديريت شهري از سوي شهرداري قزوين شد و گفت: ايجاد موزه ايده‌هاي نوآورانه  اگر در شهر قزوين ايجاد شود براي اولين بار در کشور خواهد بود و اين مهم حمايتي از ايده‌هاي دانشجويان مي‌باشد.

موسي‌خاني گفت: از همکاري و تعامل با شهرداري قزوين استقبال مي‌کنيم و دانشگاه آزاد قزوين خود را يکپارچه با مديريت شهري قزوين مي‌داند.

وي اظهار کرد: دانشگاه آزاد قزوين آماده همکاري و دريافت سفارشات از ايده‌هاي نوآورانه دانشجويان است.

اين مقام مسوول گفت: نبايد هميشه به افتخارات گذشته توجه کرد و از ايجاد ايده‌هاي رو به جلو و پويايي غافل بود.

وي گفت: رسالت همه انسان ها اين است که بايد در زندگي تغيير ايجاد کنيم و در اين تغيير، سودمند و اثر گذار باشيم.

موسي خاني بيان کرد: نوآوري و خلاقيت يکي از اصول مهم زندگي است و نبايد فقط از دستاوردهاي ديگران بهره مند شويم.

وي تاکيد کرد: در سال مقاومت اقتصادي، اقدام و عمل بايد با ايده هاي نوآورانه کارهاي خوبي براي کشور صورت گيرد.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط