دوشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۳

جهانگيري، مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

تعمير بخش‌هاي تخريب شده پل‌هاي عابرپياده شهر قزوين در آستانه سال نو

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: در آستانه فرارسيدن سال نو، بخش هاي آسيب ديده و تخريب شده پل هاي عابرپياده تعمير مي شود.

به گزارش روابط عمومي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين، سعيد جهانگيري افزود: همزمان با فرارسيدن سال نو اقداماتي به منظور تعمير و نگهداري پل هاي عابرپياده در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

وي عنوان کرد: بر اين اساس تمام پل هاي عابرپياده سطح شهر توسط کارشناسان امر بازرسي شده و مواردي که نياز به تعمير دارد، شناسايي مي شود تا در اولين فرصت تعمير شود.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين تصريح کرد: پل هاي عابرپياده اي که پله برقي دارد، قطعات مربوط به پله برقي بررسي و در صورت نياز تعمير مي شود.

جهانگيري خاطرنشان کرد: در حال حاضر سقف راهرو پل عابرپياده شهيد بابايي ترميم شده و در مورد ساير پل ها نيز ترميم هاي لازم صورت مي گيرد.

وي با اشاره به اهميت تعمير و نظافت پل هاي هوايي يادآور شد: تعمير و نظافت پل هاي عابرپياده موجب مي شود شهروندان رغبت و اشتياق بيشتري براي استفاده از آن داشته باشند.

مديرعامل سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: از شهروندان عزيز هم تقاضا داريم در استفاده از پل هاي عابرپياده دقت لازم را داشته باشند و با استفاده صحيح از پل هاي عابرپياده به ويژه پله برقي اين پل ها از تخريب آن ها جلوگيري کنند.

پايان پيام/

 

تصاویر مرتبط