چهارشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۱۱

در چهارمين جشنواره چهره سال ساختمان 95؛

شهروندان، شهردار قزوين را به عنوان چهره سال 95 انتخاب کردند

مسعود نصرتي قزويني نژاد؛شهردار قزوين با مجموع2780 راي در دسته شهرها به عنوان چهره سال 95 صنعت ساختمان انتخاب شد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ در چهارمين جشنواره چهره سال صنعت ساختمان که به همت«مجتمع رسانه‌اي ساختمان» از 30 بهمن ماه آغاز شده بود و تا ساعت 24 سه شنبه 10 اسفند ماه ادامه داشت، شهروندان مديران مورد نظر خود در بخش هاي ساختماني، عمراني و مديريت شهري را انتخاب کردند.

بر پايه اين گزارش، در دسته "شهرداران" مهدي جمالي نژاد؛ شهردار اصفهان با کسب 5487 راي به عنوان چهره سال صنعت ساختمان در دسته کلانشهرها و مسعود نصرتي قزويني نژاد؛شهردار قزوين با مجموع2780 راي در دسته شهرها انتخاب شدند.

بر اساس اين گزارش؛ به اين ترتيب علي اصغر مونسان با کسب 6669 راي از مجموع آرا به عنوان چهره سال صنعت ساختمان در گروه «مديران دولتي» در سال جاري انتخاب شد.

همچنين در گروه «روساي شوراي شهر» مشتاق احمد ريگي؛ رئيس شوراي شهر زاهدان با کسب1191 راي در دسته کلانشهرها و رضا زنگنه؛ رئيس شوراي شهر ملاير با مجموع 1226 راي در دسته شهرها به عنوان چهره صنعت ساختمان سال 95برگزيده شدند.

همچنين سيد کماالدين ميرجعفريان؛ مديرکل راه و شهرسازي ايلام با مجموع 6620 راي از آراي مردمي به عنوان چهره صنعت ساختمان در دسته شهرها و علي خاوري؛ مدير راه و شهرسازي گيلان با اخذ 2804 راي از آراي کاربران در دسته کلانشهرها توانستند عنوان چهره صنعت ساختمان سال 95 را در دسته «مديران راه و شهرسازي» به خود اختصاص دهند.

علاوه بر اين، در دسته «روساي سازمان نظام مهندسي ساختمان» شهروندان محمد قنبري؛ رئيس نظام مهندسي ساختمان البرز را با 4239 راي از مجموع آرا در دسته کلانشهرها و الهام حيدري؛ رئيس نظام مهندسي ايلام را با 2776 راي در دسته شهرها به عنوان چهره صنعت ساختمان سال 95 برگزيدند.

به اين ترتيب انتخابات چهره سال صنعت ساختمان سال 95 با مجموع 136105 راي مردمي در شامگاه سه شنبه 10 اسفند ماه به کار خود پايان داد.

بر اين اساس جشنواره چهره سال صنعت ساختمان در سال جاري نيز همانند سال هاي گذشته با استقبال چشمگير مردم مواجه شد. با اين تفاوت که در سال جاري مخاطبان از اين امکان برخوردار بودند که در گروه‏هاي پنج گانه مديران دولتي، شهرداران، روساي شوراي شهرها، مديران راه و شهرسازي و روساي سازمان نظام مهندسي ساختمان (در دو دسته کلانشهرها و شهرها) به کانديداهاي خود راي دهند.

لازم به ذکر است، سه محور «ايمني»، «رعايت حقوق شهروندي» و « محيط زيست پايدار» از اهداف برگزاري چهارمين دوره جشنواره چهره سال صنعت ساختمان بود که تلاش شد با جريان سازي و انجام بيش از دويست مصاحبه خبري و گزارش که با پوشش رسانه‌اي خبرگزاري‌ها، روزنامه‌ها، پايگاه‌هاي خبري، شبکه‌هاي اجتماعي و صدا و سيما همراه بود به يکي از مطالبات مهم مردمي تبديل شود.

لازم به يادآوري است، انتخابات چهره سال صنعت ساختمان کشور که هرساله به همت مجتمع رسانه‌اي ساختمان برگزار مي‌شود، انتخابي کاملاً رسانه ‏اي است و تمامي مديران و مسئولان مذکور توسط مخاطبان و شهروندان انتخاب مي شوند.

گفتني است، تنديس منتخبان چهره سال دسته‌هاي پنج گانه شهرداري، روساي شوراي شهر، مديران راه و شهرسازي، روساي سازمان نظام مهندسي و مديران دولتي در دو بخش شهرها و کلانشهرها در جشن پايان سال صنعت ساختمان، طي يک مراسم رسمي با حضور مسئولان دولتي و خصوصي در تاريخ 17 اسفندماه اهدا خواهد شد.

پايان پيام 

 

تصاویر مرتبط