یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۸

ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني شهرداري قزوين:

ارتقاء سطح ايمني در ساخت و سازهاي شهري مورد بررسي قرار گرفت

ابوالفضل ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از برگزاري جلسه هماهنگي بين سازمان آتش نشاني و سازمان نظام مهندسي در خصوص ارتقاء سطح ايمني در ساخت و سازهاي شهري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ ذوالقدر افزود:  اين جلسه با حضور جمعي از کارشناسان سازمان‌ نظام مهندسي قزوين، برگزار شد و در رابطه با موضوعات مرتبط با مباحث ايمني و ساخت و سازهاي شهري مانند لزوم نصب و بهره برداري از سيستم هاي اعلام و اطفاء حريق در ساختمان‎هاي بلند مرتبه و اماکن تجاري و همچنين نصب و راه اندازي جعبه هاي اطفاء حريق و سيستم‌هاي لوله کشي خشک و تر آتش نشاني، بحث و تبادل نظر شد و تصميماتي در رابطه با اين موضوعات گرفته شد.

ذوالقدر در ادامه افزود: در اين جلسه براي بررسي‌هاي لازم بر ضرورت کسب مجوز نهايي بهره‎برداري از سازه‌هاي تجاري و مسکوني حساس و پرخطر از سوي سازمان نظام مهندسي و سازمان آتش نشاني قزوين تاکيد شد.

وي در پايان خاطر نشان کرد: برگزاري چنين جلساتي با حضور ارگان‌هاي تاثيرگذار در مبحث ايمني مي‌تواند به افزايش روز افزون امنيت و آرامش شهروندان کمک کند.پ

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط