شنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۷

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛

مسابقات شنا ويژه کارکنان شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه برگزار شد

از سوي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛مسابقات شنا ويژه کارکنان آقا شهرداري قزوين و سازمان هاي تابعه به مناسبت دهه فجر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين؛فخار،مدير ورزش سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين با اعلام اين خبر افزود: اين مسابقات شنا در 2رده سني زير 40 و بالاي 45 سال برگزار شد که در زير 40 سال «محسن صالحي» از منطقه دو شهرداري قزوين، «قنبر قاسمي» از شهرداري مرکز و «مرتضي دودانگه» از منطقه شهرداري قزوين به ترتيب موفق به کسب هاي مقام هاي اول تا سوم شدند.

سيد علي فخار اظهار کرد: همچنين در رده سني بالاي 45 سال «محسن صادق قاسمي» از شهرداري منطقه يک، «ابراهيم مرادي» از سازمان پارک ها و فضاي سبز و «مسعود بابايي» از شهرداري مرکز به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

وي با بيان اين مطلب که ورزش،نشاط و شادابي را به کارمندان تزريق مي کند، افزود:با توجه به اهميت سلامت روح و روان کارکنان شهرداري و افزايش شادابي و نشاط پرنسل و به طبع آن بهتر ارائه دادن خدمات توسط آنان به مردم برگزاري مسابقات مختلف ورزشي ويژه کارکنان شهرداري در دستور کار سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري قزوين قرار داد.

 

 

 

 

تصاویر مرتبط