پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۵

ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني شهرداري قزوين خبر داد؛

حضور آتش نشانان شهرداري قزوين در 150عمليات در بهمن ماه سال 1395

ابوالفضل ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت : آتش نشانان قزوين در بهمن ماه امسال در 150 عمليات مختلف امداد و نجات و اطفاء حريق حاضر شدند .

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ ذوالقدر افزود: تماسهاي مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در بهمن ماه سال 1395، آتش نشانان را به 150 عمليات مختلف  امداد و نجات و اطفاء حريق رهسپار کرد که آتش نشانان با اقدام سريع و اعزام به موقع، نسبت به رفع خطر و ايمن سازي محل حادثه اقدام کردند.

ذوالقدر در ادامه با اشاره به اينکه گستره فعاليت‌هاي اين سازمان صرفاً مهار آتش سوزي نمي‌باشد، تصريح کرد: آتش نشانان ايستگاه‌هاي 8 گانه قزوين به تمامي حوادث امداد و نجات و اطفاء حريق در حوزه شهري و حتي در بعضي موارد "به واسطه درخواست کمک از شهرهاي استان" درحوزه برون شهري نيز خدمت رساني مي کنند.

اين مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: از شهروندان انتظار داريم از اشغال كردن بي مورد شماره تلفن 125 آتش نشاني به طور جدي خودداري كرده تا خداي ناكرده با تاخير در عمليات امداد رساني و اطفاي حريق، جان و سلامت شهروندان به مخاطره نيفتد.

وي همچنين از عموم شهروندان درخواست کرد توصيه هاي ايمني را به کار گيرند و در زمان وقوع حادثه ضمن حفظ خونسردي، با شماره 125 سازمان آتش نشاني تماس حاصل کنند.

وي در پايان از  رانندگان درخواست کرد در موقع بروز حادثه و شنيدن صداي آژير خودروهاي آتش نشاني، بلافاصله با بازكردن مسير نسبت به تسريع در عمليات اطفاي حريق با ماموران اين سازمان همكاري کرده و از تجمع بي مورد در محل وقوع حادثه خودداري کنند.

پايان پيام