سه‌شنبه ۱۳۹۵/۱۱/۰۵

محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين:

رفاه حال مسافران فصل زمستان در پايانه‌هاي مسافربري قزوين تامين شده است

علي محمدحسيني، مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: 223هزار و 947مسافر از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين در اولين ماه از فصل زمستان 95 جابجا شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسيني افزود: در اين مدت از پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين 101هزار و 480مسافر با اتوبوس‌هاي مسافربري برون شهري، 51هزار و 84 مسافر با خودروهاي سواري مسافربر بين شهري و 71هزار و 383 مسافر با ميني‌بوس جابه‌جا شدند.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: همچنين در اين مدت 19هزار و 65سفر از پايانه مسافربري شهرداري قزوين صورت گرفته است.

محمدحسيني افزود: در اين مدت 2هزار و 537 سفر از طريق اتوبوس، 3هزار و 757سفر از طريق ميني‌بوس، 12هزار و 771 سفر از طريق سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز صورت گرفته است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: با توجه به فصل سرما، مشکل گرمايشي در پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين وجود ندارد و رفاه مسافران تأمين شده است.

محمدحسيني با بيان اينکه با توجه به فصل سرما، خدمات مطلوبي به‌منظور رفاه حال مسافران در پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين ارائه مي‌شود، افزود: در زمان بارش برف به‌موقع عمليات نمک‌پاشي در پايانه‌هاي قزوين صورت مي‌گيرد تا مشکلي در تردد مسافران وجود نداشته باشد.

محمدحسيني بيان کرد: اکنون سرويس‌هاي بهداشتي موجود در پايانه‌هاي آزادگان و غرب هيچ مشکلي براي ارائه خدمات ندارند. 

محمدحسيني افزود: در فصل زمستان همه تلاش کساني که در پايانه‌ها انجام وظيفه مي‌کنند اين است که شرايط مناسبي را براي شهروندان مسافر فراهم کنند تا هيچ نگراني براي سفر نداشته باشند.

 وي تصريح کرد: بيشترين تقاضاي سفر از قزوين در اين مدت مربوط به شهرهاي تهران، مشهد و شهرهاي شمال کشور بوده است.

مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين با اشاره به وجود امکانات مختلف رفاهي در پايانه‌هاي مسافري از جمله اتاق مادر و کودک،سرويس بهداشتي، سالن انتظار و مجموعه غرفه‌هاي تجاري که محصولات و کالاهاي موردنياز مسافران را در پايانه‌ها ارائه مي‌کنند، گفت: پايانه‌هاي مسافربري قزوين با امکانات و تجهيزات خود خدمات مطلوبي را به مسافران ارائه مي‌کند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط