یکشنبه ۱۳۹۵/۱۱/۰۳

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني قزوين شهادت آتش‌نشانان در حادثه پلاسکو را تسليت گفت

ابوالفضل ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين با صدور پيامي شهادت تعدادي از دلاور مردان عزيز آتش نشاني تهران را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ در متن اين پيام آمده است؛

 

بِسْم الله الرحمن الرحيم

"هركس گروهي از مسلمانان را از خطر سيل يا آتش سوزي نجات دهد بهشت بر او واجب مي شود پيامبر اسلام (ص)

رويداد تلخ و غم بار شهادت آتش نشانان غيور پايتخت و تعداي از هموطنان عزيزمان در سانحه آتش سوزي و فروريختن ساختمان پلاسکو تهران، غم و اندوه بزرگي بر قلب ملت ايران و خانواده بزرگ آتش نشانان نشاند.

همگان شاهد بودند آتش نشانان با چه شهامتي شعله‌هاي گداخته آتش را به شوق سلامت شهروندان در آغوش مي‌کشند، تا اثبات کنند روح ايثار و حماسه توام با احساس مسئوليت در نهادشان ريشه اي بس کهن دارد.

در بطن اين فاجعه، اين قامت رشيد و دلاور آتش‌نشانان است که بار ديگر نمايان مي‌شود؛ ايثارگران بي ادعايي که بدون چشم داشت مالي و تنها با عشق ياري به مردم خود را در معرض مخاطرات و حوادث قرار مي‌دهند، بدون ترديد شايسته بهترين تقديرها و ستايش هستند.

اينجانب به نمايندگي از سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين و با غم و اندوه وصف ناپذير، اين اتفاق جانگداز را محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شهيد پرور ايران و خانواده بزرگ آتش نشانان کشور و بويژه مجموعه خدوم سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران تسليت عرض مي‌نمايم و از درگاه خداوند منان براي مجروحين و مصدومين اين فاجعه دردناک شفاي عاجل و براي بازماندگان و خانواده‌هاي داغدار اين عزيزان صبر و اجر مسئلت دارم.

 

ابوالفضل ذوالقدر

مدير عامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني

شهرداري قزوين

 

تصاویر مرتبط