پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۰۲

رئيس ايستگاه شماره 5 سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين خبر داد؛

واژگوني خودروي پژو 206 در جاده باراجين قزوين

اصغر چگيني، رئيس ايستگاه شماره 5 (پونک) سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين از واژگوني خودروي سواري پژو 206 در جاده باراجين قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ چگيني اظهار کرد: پيرو تماس مردمي با سامانه 125 در ساعت 15 و 11 دقيقه روز چهارشنبه يکم دي ماه، ستاد فرماندهي سازمان آتش نشاني قزوين بلافاصله گروه نجات ايستگاه شماره 5 پونک را به جاده باراجين، مقابل تيپ سپاه صاحب الامر(عج) اعزام کرد.

چگيني افزود: در جريان اين حادثه خودروي سواري پژو 206 پس از انحراف از مسير و برخورد با جداول کناري خيابان واژگون شده و در حاشيه خاکي کناري جاده متوقف مي گردد.

وي با اشاره به نشت بنزين و احتمال شعله وري خودرو افزود: نيروهاي آتش نشاني بلافاصله پس از رسيدن به محل با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و قطع جريان برق خودرو نسبت به ايمن سازي محل حادثه اقدام کردند.

چگيني خاطر نشان کرد: خوشبختانه در اين حادثه به تنها سرنشين خودرو سواري که قبل از رسيدن نيروهاي آتش نشاني از خودرو خارج شده بود آسيبي وارد نگرديد.

وي در پايان افزود: آتش نشانان با خارج کردن خودرو از صحنه حادثه و تحويل آن به عوامل انتظامي و پليس راهنمايي و رانندگي به ماموريت خود پايان دادند.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط