پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵

ميزاني، معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

80 دستگاه اتوبوس و ميني‎بوس به ناوگان اتوبوسراني قزوين اضافه مي‌شود

وهاب ميزاني، معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين گفت: به دنبال انعقاد قرارداد به منظور خريد 80 دستگاه اتوبوس و ميني بوس هستيم که با برنامه‎ريزي‎هاي صورت گرفته اين مهم در اوايل سال آينده محقق مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين؛ وهاب ميزاني افزود: در شهر قزوين روزانه 250 دستگاه اتوبوس درون شهري تردد مي‌کنند که به نسبت جمعيت شهر قزوين اين ميزان تردد اتوبوس در اين شهر مطلوب است.

وي افزود: خريد اين تعداد اتوبوس و ميني بوس به حدود 50 ميليارد تومان اعتبار نياز دارد که از محل بودجه شهرداري قزوين تأمين مي شود.

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين اضافه کرد: با توجه به خدمات خوبي که در حوزه حمل و نقل قزوين ارائه شده است موفق شديم سوخت يورو4 براي اتوبوسراني قزوين دريافت کنيم.

ميزاني ادامه داد: اين موفقيت افتخار بزرگي براي قزوين به شمار مي رود زيرا سوخت يورو 4 براي دولت بسيار هزينه بر بوده و فقط در کلانشهرهاي آلوده توزيع مي شود.

وي خاطرنشان کرد: در ناوگان تاکسيراني نيز چند سال نوسازي ناوگان نداشتيم که با پيگيري هاي متعدد موفق شديم حدود 300 دستگاه تاکسي نو را جايگزين خودروهاي تاکسي فرسوده کنيم.

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين با اشاره به استفاده از خودروي آريو در ناوگان تاکسيراني قزوين يادآور شد: 35 متقاضي دريافت خودروي آريو براي فعاليت در ناوگان تاکسيراني قزوين داريم که تاکنون 11 دستگاه از آن تحويل داده شده است که در شبکه تاکسي بي سيم سازمان تاکسيراني مورد استفاده قرار مي گيرد.

 

تصاویر مرتبط