پنجشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۵

فريدون همتي، استاندار قزوين:

بازسازي اتوبوس‌هاي فرسوده توسط شهرداري قزوين، اقدام قابل توجهي است

فريدون همتي، استاندار قزوين گفت: بازسازي اتوبوس‌هاي فرسوده توسط اتوبوسراني شهرداري قزوين، اقدام قابل توجهي است که ارزشمند مي‌باشد.

به گزارش اداره روابط عمومي و امور بين الملل شهرداري قزوين؛ همتي در آئين بهره‌برداري از 30دستگاه اتوبوس بازسازي شده در ناوگان اتوبوسراني شهرداري قزوين که با حضور شهردار و اعضاي شوراي شهر قزوين و ساير مسوولان استاني و شهري برگزار شد، افزود: تا آنجايي که کيفيت ارائه خدمات به مردم کاهش پيدا نکند، بازسازي اتوبوس‌ها بهترين فرصت براي ارائه خدمات به شهروندان مي‌باشد.

وي با اشاره به سفر مقام معظم رهبري در 25 آذر به قزوين گفت: بايد فرمايشات مقام معظم رهبري پشتوانه فرهنگي و اجتماعي استان قزوين باشد و همچنين يک سند بالادستي براي توسعه و پيشرفت قزوين باشد.

استاندار قزوين با بيان اينکه بازسازي اتوبوس‌هاي فرسوده يک ابتکار عمل، نوآوري، مديريت بهينه و اقتصاد مقاومتي است، بيان کرد: با توجه به شرايط موجود که نمي‌توانيم از کشورهاي ديگر اتوبوس خريداري کنيم و همچنين در کشور نمي‌شود در حد نياز توليد کرد، بازسازي بهترين اقدام در اين شرايط است.

استاندار قزوين با بيان اينکه بايد از ظرفيت‌هاي داخلي به نحو احسن استفاده کنيم تا نگذاريم حتي يک دلار از کشور خارج شود، گفت: اين نوآوري‌ها و استفاده از توان بخش خصوصي براي بازسازي ناوگان اتوبوس کار بسيار ارزشمند و قابل تقدير است.

وي با تصريح اينکه همدلي و همراهي شهردار قزوين با شوراي شهر در کشور بي‌نظير است، گفت: شهر قزوين جزوء شهرهاي محدودي است که شوراي شهر و شهردار براي ارائه خدمات به مردم و توسعه شهر هماهنگ و همراه هستند.

همتي با اشاره به مديريت شهرداري قزوين در حمل و نقل اربعين در مهران گفت: تلاش هاي شهرداري قزوين به عنوان جانشين وزارت کشور در حمل و نقل زائرين اربعين در مهران قابل تقدير است و در اين موضوع عملکرد خوبي داشتند.

پايان پيام 

تصاویر مرتبط