چهارشنبه ۱۳۹۵/۰۹/۲۴

بهرامي مديرعامل سازمان عمران شهرداري قزوين قزوين خبر داد:

احداث بوستان صنوبر در شهرک دانش قزوين

سليمان بهرامي مدير عامل سازمان عمران شهرداري قزوين گفت: احداث بوستان صنوبر با مساحتي بالغ بر 5 هزار 91 مترمربع ، با هدف ايجاد فضاهاي سبز در فاز دوم شهرک دانش آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان عمران شهرداري قزوين ؛بهرامي افزود : احداث اين بوستان از سوي منطقه يک شهرداري قزوين در دستور کار اين سازمان قرار گرفت و به سازمان عمران محول شد.

وي افزود : پس از اخذ دستور کاري از سوي واحد عمراني منطقه يک شهرداري قزوين ،اين سازمان ماشين آلات مربوطه را ، در محل مورد نظر مستقر کرده است تا در اجراي عمليات زير سازي و آماده سازي هر چه سريعتر  اقدام کنند و اکنون در مرحله خاکبرداري مي باشد.

وي ادامه داد : ايجاد بوستان ها و پارک ها در نقاط مختلف شهري  نقش پررنگي را در جهت گذراندن  اوقات فراغت جوانان و سرويس دهي به خانواده ها ايفا مي کنند.

بهرامي در پايان خاطر نشان کرد : با اينکه اهالي اين منطقه ، بيشترين نياز را به فضاهاي جديد براي احداث بوستان و فضاي سبز را دارند گفت: احداث اين بوستان علاوه بر اين که سرانه فضاي سبز منطقه را تا حد قابل توجهي ارتقا خواهد داد؛ نقش مهمي در زيبا سازي شهري مي باشد و باعث ايجاد روحيه نشاط و شادي در جامعه مي شود.

 

تصاویر مرتبط