یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۱۱

تفاهم نامه همكاري ميان مركز مطالعات شهر تهران با شهرداري قزوين امضاء شد

به منظور همكاري مشترك ميان مركز مطالعات و برنامه‌ريزي شهر تهران و شهرداري قزوين جهت استفاده از ظرفيت‌ها و توانايي هاي علمي – پژوهشي موجود، تفاهم نامه اي منعقد شد.

 

شيما زرآبادي پور، دبير كميسيون تحقيق و توسعه شهرداري قزوين گفت: هدف از انعقاد اين تفاهم نامه ايجاد همكاري بين مركز مطالعات و برنامه ريزي شهر تهران و شهرداري قزوين، در زمينه‌هاي علمي – پژوهشي، آموزشي و برگزاري انواع همايش‌ها و كارگاه‌ها با استفاده از كليه امكانات طرفين، اعم از توانمندي‌هاي علمي، نيروي انساني، فني، اطلاعاتي، تجزيه و تخصص مي‌باشد.
وي در ادامه به موضوع تفاهم نامه اشاره كرد و افزود: اين همكاري دو طرفه در زمينه‌هاي علمي، پژوهشي و آموزشي در موضوعات مرتبط با مديريت شهري در چارچوب اهداف و سياست‌هاي مورد توافق طرفين، فراهم‌كردن زمينه انجام طرح‌هاي مطالعاتي و تحقيقاتي كوتاه ميان  و بلند مدت و كاربردي و تحليل‌هاي ثانويه در موضوع هاي مورد توافق، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي و نشست‌هاي مشترك علمي، فرهنگي و اجتماعي با هدف ارتقاي توانمندي‌هاي مديران و كارشناسان شهرداري قزوين صورت گرفته است.
دبير كميسيون تحقيق و توسعه شهرداري قزوين اظهار كرد: همكاري در خصوص تأليف و انتشار كتب و نشريات علمي و كاربردي. استفاده متقابل از ظرفيت‌هاي علمي و تخصصي طرفين، همكاري در خصوص تبادل دانش مديريت شهري و فراهم نمودن امكان بازديدهاي مورد نياز طرفين جهت انتقال تجربيات و دانش حوزه مديريت شهري از ديگر موضوعات مورد توافق در اين تفاهم نامه است.
زرآبادي پور با اشاره به اين كه طرفين متعهد شده‌اند تا زمينه‌هاي لازم براي توسعه و اجرايي‌كردن مفاد تفاهم‌نامه را فراهم آورند، افزود: جهت توسعه همكاري‌ها و اجرايي شدن موضوع تفاهم نامه، نمايندگاني از سوي مركز و شهرداري تعيين و معرفي خواهند شد تا امور مربوطه را پيگيري و به مرحله اجرا برسانند.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط