سه‌شنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۶

مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين:

برنامه‌هاي متنوع از راديو شهري شهرداري قزوين در فصل تابستان پخش مي شود

برنامه‌هاي راديويي شهري شهرداري قزوين در فصل تابستان با برنامه‌هاي متنوع تشريح شد.

 

مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين گفت: برنامه هاي راديويي شهري شهرداري قزوين در فصل تابستان با برنامه‌هاي متنوع برنامه‌ريزي شده است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ بيژن گوراني با بيان اينكه برنامه‌هاي راديويي شهري شهرداري قزوين در فصل تابستان با برنامه هاي متنوع در حال اجراست، افزود: برنامه‌هاي راديويي شهري هر روز در دو بخش صبح از ساعت 7 تا 20:30 اجرا مي‌شود و گزارش‌هاي ترافيكي سطح شهر كه توسط كارشناسان مركز كنترل ارائه مي شود هر روز در ساعت هاي 7:15 تا 7:30 و 18:15 تا18:30 پخش مي‌شود.
وي با اشاره به برنامه سامانه 137 گفت: با تماس شهروندان با سامانه 137 مشكلات و پيشنهادات آنها جمع آوري مي شود و در مورد بيشترين درخواست شهروندان توضيحات لازم توسط مديران و مسوولان شهرداري قزوين ارائه مي شود كه اين برنامه هر روز از ساعت 9:45صبح پخش مي شود و اين برنامه در راستاي پاسخگويي به  شهروندان توسط مسوولان و پيگيري مطالبات شهروندان در دستور كار قرار گرفته است.
گوراني ادامه داد: همچنين هر روز در ساعت‌هاي 11:30تا 11:40و 17:45تا17:55 گفتگو با معاونان و مديران شهري در راستاي ارائه گزارش از آخرين وضعيت اجراي پروژه ها و ساير فعاليت ها پخش مي شود.
مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين اضافه كرد: معاونين و مسوولان شهري مي تواند در باحضور به موقع در استوديو در اجراي برنامه ها در زمان اعلام شده كمك كنند، چراكه زمان در پخش برنامه‌ها بسيار مهم است و كوتاه ترين زمان براي تاخير باعث مي‌شود كه برنامه اعلام شده پخش نشود و اين موضوع باعث نارضايتي شهروندان شود.
اين مسوول گفت: در فصل تابستان نمايش هاي راديويي با مشاركت بخش خصوصي و استفاده از هنرمندان كارآمد و باسابقه هر روز در ساعت 12:20 به مدت 5دقيقه اجرا مي شود كه موضوعات فضاي سبز، ترافيك و پسماندها از سرفصل هاي اجراي اين برنامه است.
وي ادامه داد: هر روز از ساعت 13:45 تا 13:50 مسابقه راديويي پخش مي‌شود و اين مسابقه كه با مشاركت معاونت و سازمان هاي شهرداري قزوين اجرا مي شود و مجري برنامه با خواندن يك مطلب كوتاه، سوال را طراحي مي كند و شهروندان مي توانند پاسخ سوال را به سامانه پيامك 30002309 ارسال كنند و با پاسخ درست جوايز خوبي را دريافت كنند.
گوراني به برنامه‌هاي بخش بعدازظهر اين استوديو اشاره و بيان كرد: برنامه‌هاي بخش بعدازظهر از ساعت 15:30شروع مي شود و اولين برنامه با موضوع ترويج فرهنگ صحيح شهروندي، معرفي خدمات شهرداري، معرفي محلات قزوين، تاريخچه شهرداري قزوين و معرفي، حفظ و نگه داري گل‌هاي آپارتماني هر روز ساعت 15:50 روي آنتن مي‌رود.
مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين با بيان اينكه ارائه آخرين گزارش‌هاي ترافيكي و خبرهاي شهرداري قزوين مورد استقبال شهروندان قرار گرفته است، افزود: هر روز ساعت 16:30تازه ترين اخبار شهر قزوين به شهروندان اطلاع رساني مي‌شود.
اين مسوول گفت: در بخش پاياني هر روز آخرين برنامه ها، مصوبات و فعاليت هاي كارگروه قزوين+20 ارائه مي شود و از اعضاي اين كارگروه كه عمدتا مهندس و كارشناس هستند به استوديو دعوت مي شوند و در موضوعات مختلف صحبت مي كنند.
وي  با بيان اينكه برنامه هاي راديو استوديو بر اساس نياز به صورت فصلي برنامه ريزي مي شود، بيان كرد: در فصل تابستان برنامه هاي استوديو در 10بخش طراحي شده است.
گوراني اظهار كرد: اين مجموعه براي ارتقاء برنامه هاي خود نيازمند دريافت پيشنهادات و انتقادات است.
مسوول استوديو راديويي و تلويزيوني شهرداري قزوين اضافه كرد: پيش بيني مي شود در سال جاري استوديو تلويزيوني نيز مورد بهره برداري قرار گيرد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط