دوشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۰۵

همزمان با روز جانباز با حضور فرمانده سپاه استان صورت گرفت؛

تجليل از38 جانباز شاغل در شهرداري قزوين

همزمان با روز جانباز با حضور با حضور فرمانده سپاه استان مسوولين و مجموعه مديريت شهري از38 جانباز شاغل در شهرداري تجليل شد.

 

شهردار قزوين در مراسم روز جانباز با حضور مسوولين و مجموعه مديريت شهري ضمن تبريك اعياد شعبانيه و روز جانباز وضمن خير مقدم به مسولين وجانبازان و ايثارگران هشت سال دفاع مقدس گفت: هدف از برگزاري اين مراسم ياد آوري اين موضوع است كه ايثارگران و جانبازان هيچگاه فراموش نشدني هستند و ايثارگران در روزهاي مقاومت و حفاظت از كشور و نظام مقدس اسلام بالاترين سرمايه خود را در دست گرفتند .
مسعود نصرتي افزود: ايثارگران وجانبازان پس از هشت سال در تمام عرصه ها نشان دادند اگر بخواهيم در دستگا هاي اجرايي گلچين بكنيم و كارهاي ويژه و حساس را توزيع بكنيم مجموعه ايثارگران در الويت هستند.
اين مقام مسول در ادامه خاطر نشان كرد: بايد درتمام روزهاي سال يا در هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه داريم و به سفارش مقام معظم رهبري لحظات عمران و آباداني و در مردم ايجاد آرزو كردن و اميد بخشيدن از وظايف پس در دوران دفاع مقدس است كه اين امر مهم از وظايف مديريت شهري مي باشد كه با كمك ايثارگران ميسر مي باشد.
در ادامه عباس ظاهري، رئيس شوراي اسلامي شهر قزوين ضمن خير مقدم به مسولين استان بيان كرد: از تمام شما عزيزان كه در مجموعه مديريت شهري به انجام وظايفي كه نظام مقدس جمهوري  اسلامي محول كرده مي پردازيد وعلاوه بر اينكه به انجام وظيفه خود در عمران وآباداني شهر مي پردازيد در اين مراسم شركت كرديد تشكر مي نمايم.
ظاهري خاطر نشان كرد: هر اندازه در راستاي تقدير از ايثارگران گام برداريم كافي نيست ولي ضروري است تا جايي كه از دستمان بر مي آيد خدمت كنيم.
 وي به ذكر خاطره اي از شهيد بهشتي پرداخت و افزود:عزيزي در خواب بعد از شهادت شهيد بهشتي مي بيند در باغي آمده از او مي پرسد اگر يك لحظه به دنيا مي آمدي چه مي كردي شهيد بهشتي مي گويد براي يك لحظه هم شده به فرمان امام به جبهه مي رفتم ريس شوراي اسلامي شهر افزود امروز شاهديم تمام كساني كه به فرمان و هدايت امام به جبهه رفتند برخي شهيد شدند برخي نيز به مقام جانبازي رسيدندبا بصيت خدمت مي كنند و ديگران را نيز بصيرت مي دهند ود رمسير انقلاب استقامت مي كنند
در اين مراسم همچنين سردار آبنوش، فرمانده سپاه استان قزوين نيز ضمن تشكر از مجموعه مديريت شهري و ايجاد واحدامور ايثارگران درشهرداري كه مسيوليت آن را به يادگار شهيد سپردند تقدير تشكر کرد و از الهياري مسول امور ايثارگران كه با برگزاري اين مراسم و ترويج فرهنگ ايثار شهادت و زنده نگه داشتن ياد نام خاطره شهدا تقدير كرد فرمانده سپاه در ادامه افزود: ما هر چه داريم از ايثارگران و جانبازان است و معمولا براي برنامه هاي جدي مثل برگزاري برنامه هاي جدي مثل برگزاري مانور و يا مسابقه فوتبال تمرين مي كنند ولي جانبازان در هشت سال دفاع مقدس تمرين يا مانور نكردند و شاهد بوديم كه يك تركش كوچك چگونه يك جاي حساس بدن را فلج مي كرد.
سردار سالار آبنوش به ذكر خاطر هاي از آيت اله مصباح پرداخت وگفت: يك روز آيت اله بهجت اشاره كردند مرا نصيحت كن و او گفت تو سخني هستي كه ديگران تو را روايت مي كنند ببين چگونه تو را روايت خواهند كرد.
فرمانده سپاه استان قزوين تاكيد كرد: تمام اعمال ما تفسير ولايت مي شود و امروز جانبازان در هرجايي كه مي روند به عنوان فدايي ولايت شناخته شده اند و همواره تلاش ما بايد اين باشد كه با خدمت صادقانه خود، از ما خوب سخن گويند و همانطور كه مي دانيد شرط ايمان صبر است و حق همان ولايت است وباقي ماندن درآن نيازمند صبر است.
سردار آبنوش درخاتمه يادآورشد: با لطف ورحمت پروردار هرروز شاهد بهبود وضع جامعه وارتقاي جايگاه شهدا وجانبازان هستيم و ضروري است با تلاش وخمت صادقاه خود سعي كنيد حق را از باطل تمييز كنيد .
گفتني است؛ دراين مراسم همچنين آقاي كشاورز از شاعران دفاع مقدس نيز كه از كرج دراين مراسم شركت كرده بودند به اجراي شعرخواني پرداختند.
شايان ذکراست اين برنامه به همت امور ايثارگران شهرداري قزوين برگزار شد.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط