شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۲۷

علم بيگي، رييس هيات مديره گنجينه داران شرق:

حمايت مديران شهري قزوين موجب حضور بخش خصوصي در طرح‌هاي بزرگ است

با حمايت و پيگيري مديران شهري اين امکان فراهم شده است که بخش خصوصي در شهر قزوين با تکيه بر دانش و نيروهاي داخلي مجري اجراي طرح‌هاي بزرگ باشد.

 

رييس هيات مديره گنجينه داران شرق گفت: حمايت و پيگيري مديران شهري قزوين باعث شده است که بخش خصوصي در شهر قزوين با تکيه بر دانش و نيروهاي داخلي مجري اجراي طرح‌هاي بزرگ باشد.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛الهيار علم بيگي در آيين کلنگ زني شهرک تفريحي و تجاري کاسپين قزوين که با حضور مسوولان و مديران ارشد استان برگزار شد، با بيان اينکه احداث شهرک تفريحي و تجاري کاسپين قزوين اداي ديني است در راستاي نام گذاري سال توليد ملي و حمايت از سرمايه داخلي توسط مقام معظم رهبري است، افزود: ورود سرمايه گذار به اين استان علاوه بر کارآفريني و ايجاد اشتغال، توليد سرمايه و ايجاد روحيه سازندگي در شهر قزوين را به همراه دارد.
وي با تشکر از مسوولين استاني و کشوري و حمايت ويژه شهرداري قزوين براي سرمايه گذاري در اين استان بيان کرد: اگر کمک و حمايت شهردار قزوين نبود اين طرح امروز کلنگ زني نمي‌شد و اين مهم براي شهروندان قزويني اتفاق نمي‌افتاد.
علم بيگي با اظهار اينکه احداث اين مجموعه بزرگ در شهر قزوين باعث  ايجاد اشتغال براي صدها نفر خواهد شد، گفت: قرار گرفتن استان قزوين در نقطه عبور چند شهر و وجود مراکز دانشگاهي و صنعتي در اين شهر نقطه قوتي براي اجراي بهتر اين طرح بزرگ است.
اين مسوول با بيان اينکه اين مجموعه بزرگ روزانه ظرفيت پذيرش هزار نفر را به خود دارد، بيان کرد: اين مجموعه در 150هزار هکتار مساحت طي سه سال احداث خواهد شد.
رييس هيات مديره گنجينه داران شرق اضافه کرد: محل‌هاي سرپوشيده و باز با کاربري‌هاي متعدد با چشم‌اندازهاي زيبا و با آخرين استانداردها در اين مجموعه بزرگ احداث خواهد شد.
علم بيگي اختصاص پارکينگ براي 3هزار خودرو را از ويژگي هاي اين مجموعه بزرگ عنوان و بيان کرد:
اين طرح با 800 ميليارد ريال اعتبار اجرايي خواهد شد و در صورت تامين تاسيسات زيربنايي و حمايت مسوولين استاني و کشوري از زمان صدور پروانه ساختماني طي سه سال اين پروژه اجرايي خواهد شد.
وي گفت: مجموعه ورزشي اين پروژه در 5/2هکتار احداث خواهد شد که شامل سالن سرپوشيده ورزشي چند منظوره با ظرفيت 200نفر، استخر سرپوشيده، سونا و جکوزي، زمين روباز تنيس و ديگر ورزش‌هاي فضاي باز، پيست اسکيت و دوچرخه سواري مي‌باشد.
علم بيگي افزود: مجموعه اقامتي اين پروژه در نيم هکتار احداث خواهد شد که شامل هتل 4ستاره در 6طبقه با 100اتاق و پارکينگ مستقل است.
رييس هيات مديره گنجينه داران شرق ادامه داد: مجموعه پذيرايي اين مجموعه نيز که در 2هکتار احداث خواهد شد که مجهز به يک تالار پذيرايي با ظرفيت هزار نفر در يک طبقه و پارکينگ اختصاصي در طبقه زيرين، يک تالار پذيرايي با ظرفيت 750نفر در يک طبقه و پارکينگ اختصاصي در طبقه زيرين، يک تالار پذيرايي با ظرفيت 250نفر در يک طبقه و پارکينگ اختصاصي در طبقه زيرين است.
اين مسوول افزود: مجتمع تجاري اين مجموعه بزرگ در مساحت 5/2هکتار که مجهز به يک سوپرمارکت بزرگ با جديدترين استاندارهاي بين‌المللي در يک طبقه، دو طبقه پارکينگ، فروشگاه‌هاي جانبي و فست فودها و کافي شاپ‌هاي کوچک مي‌باشد، احداث خواهد شد.
رييس هيات مديره گنجينه داران شرق بيان کرد: در اين مجموعه پارک آبي در مساحت 5/2 هکتار با دو بخش کاملا مجزي به منظور بهره‌برداري همزمان بانوان و آقايان احداث خواهد شد.
وي ادامه داد: در فاز اول مجموعه تجاري، در فاز دوم مجموعه پذيرايي، در فاز سوم مجموعه پارک آبي، در فاز چهارم مجموعه ورزشي و در فاز پنجم مجموعه اقامتي احداث و مورد بهره‌برداري خواهد شد.
علم بيگي گفت: اين مجموعه بزرگ در شمال آزاد راه کمربندي قزوين، ابتداي جاده بوستان باراجين جهت رفع نيازهاي همشهريان و مسافران و بهبود وضعيت ارايه خدمات به گردشگران احداث مي‌شود.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط