دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۱

گلزاري، سرپرست معاونت فناوري اطلاعات بانك شهر:

تحولات زيرساختي در زمينه فناوري از رويكردهاي اصلي بانك شهر است

تحولات زيرساختي در زمينه فناوري به ويژه براي ارايه خدمات به شهرداري‌ها از رويكردهاي اصلي بانك شهر در سال جاري است.

 

سرپرست معاونت فناوري اطلاعات بانك شهر گفت: براي ارايه خدمات مطلوب به مشتريان به خصوص شهرداري‌ها تحولات زيرساختي در زمينه فن‌آوري از رويكردهاي بانك شهر در سال جاري است.
به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري قزوين؛ عبدالرضا گلزاري در نشست مشترک مسئولين شهرداري قزوين و بانک شهر در شهرداري قزوين افزود: بانك شهر در زمينه‌هاي فن‌آوري از جمله كنترل و بازبيني معاملات از طريق اينترنت، تخصيص سوئيچ اختصاصي به شهرداري ها در حال برنامه‌ريزي بهتر براي ارايه خدمات است.
گلزاري بيان كرد: استفاده از تكنولوژي نوين كمك شاياني به بانك شهر براي رسيدن به اهداف خود خواهد كرد و بانك شهر در اين راستا حركت خواهد كرد.
خيرالله بيرانوند، معاونت امور شعب و بازاريابي بانك شهر نيز در ادامه گفت: بانك شهر عليرغم جوان بودن خوشبختانه توانسته در بخش‌هاي مختلف توليد، گام‌هاي بلندي بردارد.
بيرانوند با بيان اينكه شركت‌هاي سرمايه گذاري تحت پوشش بانك شهز از نظر تعهد و كيفيت فعاليت‌ها با شركت‌هاي بزرگ سرمايه گذاري بانك‌هاي بزرگ برابري مي‌كند، افزود: براي ارتباط بيشتر با شهرداري‌ها و ارايه خدمات در تلاش هستيم گروه‌هاي  كارشناسي تشكيل دهيم و به صورت تخصصي بتوانيم موفقيت‌هاي بانك را به شهرداري‌ها اعلام كنيم.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط