شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۱۶

سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین:

دوره آموزشی مدیریت زیست محیطی در شهرداری قزوین برگزار شد

سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی با موضوع «مدیریت زیست محیطی» ویژه کارکنان مرتبط با موضوع محیط زیست مجموعه مدیریت شهری در دی‌ماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین؛ مهران سعیدی با اعلام این خبر گفت: این دوره آموزشی با موضوع «مدیریت زیست محیطی» در مدت زمان 24 ساعت طی 6 جلسه و در مجموع با مشارکت 16 شرکت‌کننده توسط امور آموزش و توانمندسازی کارکنان اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی و با همکاری جهاد دانشگاهی استان قزوین برگزار شد.

 

وی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی کارکنان با مبانی و مقررات داخلی و بین‌المللی محیط زیست و درک ضرورت‌ها و الزامات زیست محیطی عنوان کرد.

 

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین افزود: این کارگاه آموزشی با ارائه سرفصل‌هایی نظیر تقسیمات کاربردی محیط زیست، منابع پایه و حفاظت منابع، موضوعات زیست محیطی جهانی، رویکردهای مدیریت محیط زیست، مفهوم سیستم مدیریت محیط زیست، کنوانسیون‌های بین‌المللی، مفهوم ارزیابی اثرات محیط زیست و پروژه‌های مشمول ارزیابی زیست محیطی برگزار شد.

 

سعیدی تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت حضوری‌کارگاهی برگزار شده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی می‌شوند.

 

انتهای پیام/

 

تصاویر مرتبط