سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

منجم، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبر داد:

پاکسازی بیش از چهار هزار متر دیوار نوشته‌ و تبلیغات غیرمجاز در قزوین

منجم، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از پاکسازی ۴هزار ۷۱۷ متر از دیوار نوشته‌ها و برچسب‌های تبلیغاتی غیرمجاز نصب شده در سطح شهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین؛ علیرضا منجم افزود: بر اساس قانون؛ نصب هرگونه تبلیغات و دیوارنویسی‌های غیرمجاز ممنوع بوده و با متخلفین برخورد خواهد شد.


وی تصریح کرد: دو هزار و ۸۰۰ متر از این پاکسازی ها در شهرک مینودر حدفاصل میدان دهخدا تا میدان گلها، ضلع شرقی بلوار ۲۲ بهمن و بیش از ۷۳۰ متر در زیر گذر پل ولایت در بلوار پیامبر اعظم (ص) و حدود ۷۰۰ متر دیوار هنرستان انقلاب در خیابان شهیدبابایی و مابقی در محله ملک آباد، خیابان مولوی و خیابان بوعلی شرقی انجام شده است.


منجم خاطرنشان کرد: همچنین در ناحیه منفصل شهری مشعلدار ۲۰۰ از دیوارنوشته ها و تبلیغات غیرمجاز پاکسازی شد.


وی اضافه کرد: برای برخورد با صاحبان این تبلیغات ها در مرحله اول اخطاریه به آن‌ها ابلاغ می‌شود تا نسبت به پاکسازی تبلیغات خود اقدام کنند و در صورت انجام نشدن پاکسازی از سوی صاحبان تبلیغات، این پاکسازی‌ها توسط ماموران شهرداری انجام و صاحبان تبلیغات جریمه می شوند.


منجم تاکید کرد: ماموران شهرداری به صورت روزانه و دوره‌ای عملیات امحای دیوار نویسی‌ها و برچسب‌های تبلیغاتی غیرمجاز را انجام می‌دهند و از همه شهروندان و صنوف مختلف تقاضا می‌شود با توجه به هزینه‌ های بالای این پاکسازی ها و به منظور افزایش زیبایی محیط شهری از نصب برچسب ها، دیوارنویسی در فضاهایی به غیر از فضاهای تعیین شده و مجاز خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

تصاویر مرتبط