شنبه ۱۴۰۲/۰۹/۰۴

وثوق نیا مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین:

گواهی استاندارد جایگاه CNG نواب در سال 1402 دریافت شد

وثوق نیا مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از دریافت گواهی استاندارد جایگاه CNG نواب در سال 1402 از سازمان ملی استاندارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ محمدرضا وثوق نیا افزود: در راستای افزایش ایمنی جایگاه های سی ان جی سازمان تاکسیرانی،گواهی استاندارد جایگاه نواب پس از رفع آیتم های 16 گانه فوق بحرانی اداره استاندارد دریافت شد.

 

وی اظهار داشت: هر ساله جایگاه های CNG سازمان تاکسیرانی به منظور همخوانی با قوانین جدید استاندارد توسط بازرسان ادره کل استاندارد مورد بازدید قرار می گیرد و سازمان تاکسیرانی موظف است نسبت به رفع ایرادات سیستم ایمنی جایگاه ها و همخوانی آن ها با قوانین و مقررات استاندارد اقدام نماید.

 

وثوق نیا ادامه داد: پس از بازدید بازرسان سازمان ملی استاندارد از جایگاه نواب و دریافت گزارش آن ها، نسبت به رفع ایرادات نازل ها، دیسپنسرها، شلنگ ها و سیستم ایمنی در این جایگاه سی اقدام گردید.

 

وی در خاتمه اذعان داشت: سازمان تاکسیرانی دارای 8 جایگاه گاز CNG است و روزانه حدود 15 هزار خودرو در این جایگاه ها سوختگیری می کنند.


انتهای پیام/

تصاویر مرتبط