دوشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۸

منجم، رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين:

ستادهاي انتخاباتي شرايط تبليغاتي را رعايت کردند

رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين از تقدير و تشکر شهرداري قزوين از ستادهاي انتخاباتي کانديداهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي به لحاظ رعايت شرايط تبليغاتي و عدم الصاق پوسترهاي تبليغاتي در اماکن عمومي خبر داد.

 

رئيس اداره روابط عمومي شهرداري قزوين گفت: شهرداري قزوين از ستادهاي انتخاباتي کانديداهاي انتخابات مجلس شوراي اسلامي به لحاظ رعايت شرايط تبليغاتي و عدم الصاق پوسترهاي تبليغاتي در اماکن عمومي تقدير و تشکر کرد.
عليرضا منجم با بيان اينکه 250 جايگاه ويژه تبليغات کانديداها با ابعاد 6*3 در سطح شهر توسط شهرداري قزوين نصب شده است، بيان کرد: اين تعداد جايگاه با توجه به اهميت موضوع به 300 جايگاه افزايش پيدا خواهد کرد.
 
منجم درباره اقدامات انجام شده در زمينه فضاسازي و دعوت مردم براي حضور در انتخابات توضيح داد: شهرداري قزوين براي فضاسازي و دعوت از مردم براي حضور و مشارکت با شکوه در نهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي تابلوهاي تبليغاتي در 10 پل هوايي، 60فيکسچر، 4بيلبرد و 60 تيربرد در سطح شهر نصب شده است.
 
وي تصريح کرد: براي مضامين تابلوهاي تبليغاتي، فيکسچر، بيلبرد و تيربردهاي نصب شده در سطح شهر از شعارهاي ويژه انتخاباتي، بيانات حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري استفاده شده است.
 
گفتني است؛ نهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي در 12 اسفندماه سال جاري برگزار خواهد شد.
 
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط