شنبه ۱۳۹۰/۱۲/۰۶

پيام رييس شوراي اسلامي شهر قزوين و شهردار قزوين؛

امت شهيد پرور در انتخابات مجلس نهم حضور هوشمندانه، مقتدرانه و حداکثري داشته باشند

رييس شوراي اسلامي شهر قزوين و شهردار قزوين به مناسبت نهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي طي پيامي خواستار مجدد حضور هوشمندانه، مقتدرانه و حداکثري مردم شهر قزوين در نهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي شدند.

 

در پيام عباس ظاهري، رييس شوراي اسلامي شهر قزوين و مسعود نصرتي ،شهردار قزوين آمده است؛ انتخابات تجلي حضور مردم در صحنه و يکي از ارکان مهم حفظ و تداوم نظام ديني مردم سالاري است، و بر همين اساس مقام عظماي ولايت حضرت آيت اله العظمي خامنه اي (مدظلله العالي) در بيانات حکيمانه خود در ديدارهاي مختلف بر اهميت اصل انتخابات و حضور يکپارچه و پرشور مردم تاکيد بسياري داشته اند. به طوريکه حضور در انتخابات را جهاد و وظيفه شرعي، وجداني، عقلاني و ملي معرفي نموده‌اند.
در بخش ديگر اين پيام آمده است؛ لذا در راستاي اطاعت از فرامين معظم له و پاسخگويي به نداي نجات بخش ايشان و پيروي از ساير مراجع عظام تقليد و همچنين حفظ آرمان هاي انقلاب اسلامي و پاسداري از خون شهيدان به پاي صندوق هاي راي مي رويم تا همچون گذشته با حضور حداکثري خويش در اين انتخابات، افکار خام ضد انقلاب را باطل و استقرار و ثبات اسلامي را در چشم جهانيان به نمايش بگذاريم و تحسين همگان را برانگيزيم تا ثمره انتخابات مجلس ( اين خانه ملت و اين تجليگاه عزت اسلامي و ملي ما در دنيا) باعث دميدن خون تازه به پيکر انقلاب و کشور گردد.
در قسمتي ديگري از پيام رييس شوراي اسلامي شهر قزوين و شهردار قزوين به مناسبت نهمين انتخابات مجلس شوراي اسلامي آورده شده است؛ شوراي اسلامي شهر و شهرداري قزوين، ضمن سپاس از حضور ستودني شما مردم عزيز و امت شهيد پرور در عرصه‌هاي مختلف دفاع از نظام، بار ديگر حضور هوشمندانه، مقتدرانه و حداکثري شما را در انتخابات مجلس نهم خواستار است.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط