دوشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

رئیس سازمان مدیریت آرامستان‎های شهرداری قزوين:

کف‎سازی و محوطه‌سازی آرامستان والدین شهدا در حال اجرا است

رئیس سازمان مديريت آرامستان‎های شهرداری قزوين گفت: اجرای کف‎سازی و محوطه سازی محوطه آرامستان والدین شهدا در حال اجرا است.

به گزارش روابط عمومی سازمان مديريت آرامستان‎های شهرداري قزوين؛ سعید عظیمی صدر اظهار کرد: اجرای کف‎سازی و محوطه‌سازی محوطه آرامستان والدین شهدا در حال اجرا است و از ابتدای ماه جاری قسمت‌هايی که قبرسازی شده و نیمه‌کاره رها شده بود، تکمیل می‌شود.

عظیمی صدر با اشاره به اهميت گلزار شهدای شهر قزوين عنوان کرد: با توجه به اينکه گلزار شهدا يکی از قطب های اصلی فرهنگی شهر است و روزانه زوار در اين مکان مقدس حضور پيدا می‌کنند، بهسازی و مناسب‌سازی گلزار در راستای رفاه حال شهروندان اقدامی ضروری است.

رئیس سازمان مديريت آرامستان‎های شهرداری قزوين با بیان اینکه اين پروژه در ضلع غربی گلزار شهدای قزوين در مجاورت پارکینگ به اجرا درمی‌آید، افزود: هم‌اکنون کف‌سازی، محوطه سازی و اجرای جاليز به مساحت 500 متر مربع و اجرای جدول به متراژ 80 متر طول در حال اجرا است.

او اعتبار اختصاص يافته به اين پروژه را 700 ميليون ريال اعلام کرد و گفت: اين پروژه‌ها به منظور جلب رضايت شهروندان، تسهيل در عبور و مرور و همچنین زيباسازي آرامستان والدین شهدای شهر قزوين اجرایی می‌شود.

پايان پيام

 

 

تصاویر مرتبط