یکشنبه ۱۴۰۱/۰۳/۰۱

با حضور جمعی از مسئولان؛

معاون عمرانی جدید منطقه سه قزوین معرفی شد

در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان، معاون عمرانی جدید منطقه سه شهرداری قزوین و همچنین مسئول جدید مالی منطقه معارفه شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ مراسم تودیع و معارفه معاونت عمرانی و مسئول مالی منطقه سه با حضور مدیران شهرداری قزوین برگزار شد.

در این مراسم وجیهه طیبا مسئول جدید مالی و احمد نقدی به عنوان معاون عمرانی جدید منطقه سه معارفه شدند و از زحمات حبیب‌اله پیله‌چی و رضا سام‌کی قدردانی شد.

علی پوریوسفی، سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین در این مراسم گفت: با توجه به دستور شهردار قزوین مبنی بر احداث منطقه ۴ شهرداری قزوین، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی مجرب و با سابقه جزو اولویت‌ها محسوب می‌شود.

او بیان کرد: بنا بر تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد تا مدیران منطقه ۴ شهرداری قزوین از نیروهای توانمند مناطق سه‌گانه شهرداری انتخاب شوند تا خدمات‌رسانی به شهروندان تسریع شود.

به گفته سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین، با حضور آقایان پیله چی و سام‌کی در منطقه سه شاهد تحولات چشمگیری در حوزه عمرانی و صرفه‌جویی مالی بودیم که امیدواریم خدمات‌رسانی آنها در منطقه جدیدالاحداث شهرداری نیز مفید باشد.

شهسواری مدیر حراست شهرداری قزوین نیز در این جلسه گفت: خدمت به شهروندان مهمترین هدف مجموعه مدیریت شهری قزوین بوده که در این مسیر نیاز به نیروهای توانمند و متخصص دارد.

او عنوان کرد: بهبود عملکرد و کسب رضایتمندی شهروندان از اولویت‌های شهرداری بوده و تمام واحدها باید در این زمینه تلاش کنند.

انتهای پیام

تصاویر مرتبط