شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

با هدف تسهیل دسترسی شهروندان به محصولات باکیفیت؛

زمین بازارچه محلی میوه و تره‌باردر بلوار معلم آماده‌سازی شد

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین از آماده‌سازی زمین بازارچه محلی تره‌بار برای دسترسی آسان شهروندان به محصولات کشاورزی باکیفیت و دارای قیمت مناسب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری قزوین؛ اصغر الهیاری اظهار کرد: به منظور دسترسی آسان شهروندان به محصولات کشاورزی باکیفیت و دارای قیمت مناسب، زمین بازارچه محلی تره‌بار در زمین متعلق به شهرداری واقع در بلوار معلم در محدوده منطقه 3 به بهره برداری خواهد رسید.
الهیاری با تاکید بر اینکه تلاش ما بر گسترش بازرهای محلی عرضه میوه و تره‌بار است، افزود: این امر در گام نخست، به زودی در نقطه مذکور که متعلق به شهرداری است، تحقق خواهد یافت.
او اولویت در زمینه ایجاد بازار محلی را راه اندازی آن در زمین‌های تحت مالکیت شهرداری اعلام و بیان کرد: در ادامه با استعلام از دستگاه های اجرایی قزوین از ظرفیت تمام زمین های خالی استفاده خواهد شد.
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری تصریح کرد: بازارهای محلی، مکان خوبی برای دسترسی آسان شهروندان به اقلام مورد نیاز روزمره و همچنین میوه و تره بار با کیفیت و قیمت مناسب است؛ از این رو طبق برنامه ریزی های صورت گرفته 46 پهنه برای احداث این بازارچه ها در سطح قزوین در نظر گرفته شده است تا تمام شهروندان با طی کمترین مسافت از محصولات آن بهره‌مند شوند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط