دوشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

سرپرست منطقه 3 شهرداری قزوین خبر داد؛

بهسازی یک هزار و ۱۰۰ مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین گفت: فروردین ماه امسال یک هزار و 100 مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه لکه گیری، روکش آسفالت و ترمیم ترانشه شدند.

به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ علی پوریوسفی با اشاره به عملکرد ناحیه شهری عظیمیه در فروردین ماه امسال اظهار کرد: یک هزار و 100 مترمربع از معابر ناحیه عظیمیه با هدف تسهیل در رفت و آمد شهروندان در فروردین ماه امسال روکش آسفالت، لکه‌گیری و ترمیم ترانشه شدند.

او افزود: به منظور هدایت آب‌های سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر ۱۱۰ متر از معابر اصلی و فرعی این ناحیه جدول‌گذاری شدند.

این مسئول بیان کرد: نصب موانع و علائم ترافیکی شامل نیوجرسی و چشم گربه‌ای در بلوار دوکوهه با هدف زیرسازی و آماده‌سازی روکش آسفالت از جمله اقدامات انجام شده در فروردین ماه امسال در ناحیه عظیمیه به شمار می‌رود.

به گفته سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین، در مدت مذکور ۳۵ مورد دال گذاری با هدف تردد آسان انجام شد که اقدامی در راستای کسب رضایتمندی شهروندان نیز محسوب می‌شود.

پوریوسفی بیان کرد: عملیات زیرسازی و جدول‌گذاری برای دفع آب‌های سطحی در بلوار دوکوهه واقع در محله اسماعیل آباد در دستور کار شهرداری است.

انتهای پیام

تصاویر مرتبط