چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۴

رئیس سازمان مديريت آرامستانهای شهرداری قزوين:

13 متوفی در آرامستان بهشت فاطمه(س) رایگان دفن شدند

رئیس سازمان مديريت آرامستانهای شهرداری قزوين از ارائه خدمات رایگان کفن و دفن از سوی این سازمان برای 13 نفر از شهروندان بی‌بضاعت و کم‌بضاعت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مديريت آرامستانهای شهرداری قزوين؛ سعید عظیمی صدر اظهار کرد: فروردین ماه سال جاری برای 13 نفر از افراد بی‌بضاعت و کم‌بضاعت خدمات رايگان کفن و دفن انجام شده است؛ ضمن اینکه سال گذشته نیز به 18 نفر خدمات رايگان کفن و دفن و قبر رايگان ارائه شده بود.

او افزود: خدمات تغسیل، تکفین و تدفین اموات بلاصاحب توسط سازمان مديريت آرامستان‌های شهرداری انجام می‌گيرد و اعتبار مورد نياز برای اين کار در بودجه سنواتی مديريت شهری لحاظ می‌شود.

رئیس سازمان مديريت آرامستانهای شهرداری قزوين با اشاره به اينکه اين سازمان برای اهداکنندگان عضو نيز خدمات رايگان ارائه می‌دهد، گفت: از آنجا که اين افراد با اهدای اعضای بدن خود، جان افراد ديگر را نجات می‌دهند، برای تقدير از اين عمل خيرخواهانه خدمات و قبر رايگان در اختيار آن‌ها قرار مي‌گيرد.

عظیمی صدر تصريح کرد: در صورت مراجعه افراد بی‌بضاعت و کم‌بضاعت و قطعی شدن ناتوانی اين افراد در پرداخت هزينه‌ها، برای اين سازمان، از هيچ‌گونه همکاری برای تدفين متوفی دريغ نخواهد شد.

پايان پيام

 

 

تصاویر مرتبط