شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۱۷

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین:

عملیات اجرایی بوستان بالو به پایان رسید

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین از اتمام عملیات اجرایی احداث بوستان محلی بالو در خیابان مولوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ سیدمهدی حاجی‌سیدرضی اظهار کرد: عملیات اجرایی بوستان محلی بالو در کوچه بالو واقع در خیابان مولوی که در آذرماه سال گذشته آغاز شده بود، در مدت حدود چهار ماه به اتمام رسید.

او افزود: عملیات اجرایی این بوستان در زمینی به مساحت 2 هزار و 700 مترمربع و با اعتبار بیش از 7 میلیارد ریال انجام شده است.

به گفته سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین؛ احداث این بوستان به منظور توسعه فضاهای سبز و فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی برای شهروندان در محله بالو، در دستور کار معاونت عمرانی منطقه یک شهرداری قزوین قرار گرفت.

حاجی‌سیدرضی اضافه کرد: در این راستا عملیات خاکبرداری، جدول‌گذاری و بتن‌ریزی توسط عوامل فنی و اجرایی در کوتاه‌ترین زمان اجرا شد که با کاشتن درختان و نصب لوازم ورزشی، لوازم روشنایی و مبلمان شهری آماده بهره‌برداری شده است.

او با اشاره به نقش بوستان‌های محلی در توسعه روابط و تعاملات اجتماعی و افزایش نشاط، شادابی و آرامش روان شهروندان در سطح محله‌ها بیان کرد: توجه روزافزون هر فرد به فعالیت‌های جسمانی و توسعه و ارتقای سطح سلامت موجب شده تا توجه هر چه بیشتر منطقه یک شهرداری به اجرای عملیات‌های عمرانی و تجهیز اماکن و فضاهای همگانی مورد استفاده افراد، جلب شود.

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین تصریح کرد: با توجه به نقش و اهمیت بوستان‌های محله‌ای، یکی از اهداف اصلی این منطقه در جهت توسعه پارک‌ها، فراهم کردن محلی برای گذران اوقات فراغت اهالی محل است که امیدواریم رضایت خاطر شهروندان را به دست آوریم.

گفتنی است؛ بوستان بالو در هفته‌های آینده با حضور مدیران شهری افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

پایان پیام

تصاویر مرتبط