سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۴

وثوق نیا:

در ایام نوروز و تعطیلات، خدمت رسانی سازمان تاکسیرانی به شهروندان همچنان ادامه دارد

محمدرضا وثوق نیا سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، از تداوم خدمت رسانی سازمان تاکسیرانی به شهروندان در ایام نوروز و تعطیلات سال 1401 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین، وثوق نیا افزود: با توجه به نزدیک شدن فرا رسیدن سال نو، برنامه ریزی های لازم برای خدمت رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان صورت گرفته و ناوگان تاکسیرانی در ایام نوروز همچون سال های گذشته به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمت رسانی خواهد کرد.

وی با اشاره به این که ناوگان تاکسیرانی امسال نیز همچون سالیان گذشته با نظافت خودروها به استقبال بهاران رفته است ادامه داد: راه اندازی کارواش حمایتی با تخفیف ویژه، از جمله اقدامات برای استقبال از بهاران است و تاکسیرانان با پرداخت مبلغی اندک، می توانند از خدمات این کارواش یارانه ای که در چهارراه ولی عصر (عج) توقفگاه اتوبوسرانی قرار دارد استفاده کنند.

وثوق نیا یادآور شد: در ایام نوروز تاکسی های خطی و گردشی تا ساعات پایانی روز مشغول خدمت رسانی به شهروندان خواهند بود و عوامل گشت و بازرسی سازمان که در سطح شهر مستقر هستند به طور جدی بر عملکرد آنان نظارت دارند. علاوه بر این، کلیه آژانس های تاکسی تلفنی نیز به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شهروندان ارائه خواهند کرد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: سازمان تاکسیرانی دارای هشت جایگاه سوخت سی ان جی در بلوار معلم، نوروزیان، مینودر، کمربندی جمهوری، ورودی نسیم شمال، میدان مادر و میدان دفاع مقدس (دوراه همدان) است که به طور شبانه روزی و در سه نوبت کاری مشغول خدمت رسانی هستند که به منظور رفاه حال شهروندان، تجهیزات جایگاه های سی ان جی مورد تعمیرات اساسی قرار گرفته و تکمیل روشنایی، فضاسازی، گل کاری، رنگ آمیزی جداول محوطه این جایگاه ها نیز به انجام رسیده است.

وی در خاتمه گفت: سازمان تاکسیرانی دارای سامانه ارتباط مردمی (سامت) به شماره 33839 است و شهروندان می توانند همه روزه و حتی در ایام تعطیل و نوروز به طور شبانه روزی با این شماره تماس گرفته و انتقادات و پیشنهادات خود از عملکرد تاکسیرانان را در این سامانه ثبت کرده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط