یکشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۲

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی:

اولین جلسه کارگروه تلفیق ستاد راهبری برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین برگزار شد

با برگزاری اولین جلسه رسمی کارگروه تلفیق با حضور مدیران مناطق، مدیران عامل و رؤسای سازمان‌ها و رابطان برنامه مجموعه مدیریت شهری، ستاد راهبری برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین رسماً کار خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، در آغاز این جلسه سید حامد موسوی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین گفت: با توجه به زمان‌بندی صورت گرفته برای تدوین و اجرای برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین از سال 1402 تا 1406 و با موافقت شهردار قزوین و اعضای شورای اسلامی شهر، برای سال 1401 برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله دوم شهرداری به مدت یک سال دیگر تمدید شد.

موسوی ضمن تأکید بر همکاری مستمر دبیران و اعضای کارگروه‌های 9 گانه ستاد راهبری برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم، وظایف کارگروه‌های این ستاد را تشریح کرد و افزود: برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین حالت انتزاعی ندارد، ازاین‌رو تدوین برنامه را کسانی انجام می‌دهند که خود مجری انجام آن خواهند بود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین با اشاره به اینکه برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین واقع‌گرایانه و قابلیت اجرایی باید داشته باشد تصریح کرد: در کنار مدیران ارشد مجموعه مدیریت شهری و در هر بخش از کارگروه‌های 9 گانه 3 کارشناس خبره مطلع به حوزه‌های تخصصی تعریف‌شده با تدوین‌کنندگان برنامه همکاری خواهند داشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه تمامی مصوبات و تصمیم‌گیری‌های کارگروه‌های 9 گانه در کارگروه تلفیق موردبررسی قرار خواهد گرفت، تأکید کرد: در هفته جاری تمامی کارگروه‌های 9 گانه ستاد راهبری برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین، اولین جلسه تخصصی خود را برگزار خواهند کرد.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: برنامه راهبردی-عملیاتی پنج‌ساله سوم شهر و شهرداری قزوین برنامه‌ای تعهدآور، بلندمدت و سامانمند است، بنابراین کارگروه‌های 9 گانه وظیفه دارند برنامه‌ای تدوین و ارائه‌کننده که قابلیت اجرایی و عملیاتی داشته باشد.

گفتنی است: برنامه پنج‌ساله سوم راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری قزوین برای سال‌های 1402 تا 1406 ذیل سند چشم‌انداز ملی، طرح جامع، طرح تفصیلی و طرح‌های موضوعی در کارگروه‌های نه‌گانه حکم‌روایی و هوشمند‌سازی، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی، حمل‌ونقل و ترافیک، فرهنگی و اجتماعی، مالی و اقتصادی، مدیریت بحران، محیط‌زیست و خدمات شهری و کارگروه تلفیق و بهره‌مندی از خرد جمعی کارشناسان و نخبگان شهری تهیه و تدوین می‌شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط