شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۱

عملیات اجرایی بوستان محلی در خیابان مولوی

سید مهدی حاجی سید رضی سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین از45درصد پیشرفت فیزیکی احداث بوستان بالو در خیابان مولوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین ، حاجی سیدرضی  با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ساخت بوستان واقع در خیابان  مولوی کوچه بالو از 45درصد پیشرفت  فیزیکی برخوردار است.

وی  با اشاره به توسعه روابط و تعاملات اجتماعی و افزایش نشاط و شادابی و آرامش روان در سطح محله ها اظهار کرد : توجه روز افزون هر فرد به فعالیت های جسمانی و توسعه و ارتقاء فرهنگ سلامتی و تندرستی موجب شده تا توجه هر چه بیشتر این سازمان به اجرای عملیات های عمرانی و تجهیز اماکن و فضاهای همگانی مورد استفاده افراد، جلب شود.

به گفته سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین به منظور توسعه فضاهای سبز و فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی برای شهروندان در این  محله، احداث این بوستان در دستور کار معاونت عمرانی منطقه یک شهرداری قزوین  قرار گرفت.

حاجی سید رضی افزود:   در این راستا عملیات خاکبرداری توسط عوامل فنی و اجرایی  در کوتاهترین زمان اجرا شد که هم اکنون شاهد جدول گذاری و بتن ریزی در این پروژه هستیم.

این مقام مسئول در ادامه بیان کرد:  نقش و اهمیت بوستان های محله ایی یکی از اهداف اصلی این منطقه در جهت توسعه پارک ها ، فراهم کردن محلی برای گذران اوقات فراغت اهالی محل می باشد که امیدواریم رضایت خاطر شهروندان  را بدست آوریم.

حاجی سید رضی در پایان گفت : بوستان محلی خیابان مولوی کوچه بالو در زمینی به مساحت 2700 متر مربع وبا اعتبار بیش از 5 میلیارد ریال در مدت 3ماه اجرا و در هفته شوراها به بهره برداری خواهد رسید.

تصاویر مرتبط