شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۴

روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین

مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید شهرداری قزوین برگزار شد

طی احکامي از سوي مهدی صباغی، شهردار قزوين انتصابات جدیدی در معاونت‌ها، مناطق، مديران عامل و رؤسای سازمان‌ها و ادارات زیرمجموعه صورت گرفت و مراسم تودیع مدیران قبلی و معارفه مدیران جدید با حضور سید حامد موسوی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مهدی ترابی‌اصل، معاون مالی و اقتصادی و جمعی از مدیران مجموعه مدیریت شهری در حوزه‌های مختلف شهرداری قزوین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، در جریان برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیران قبلی و جدید حوزه‌های مختلف شهرداری قزوین، سید حامد موسوی، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی گفت: جابجایی و ارتقای مدیران در مجموعه مدیریت شهری، موجب توسعه سازمان می‌شود و هرگونه جابجایی در دستگاه‌های اجرایی باعث پویایی افراد و به‌تبع آن ایجاد انگیزه بیشتر و بالاتر برای خدمت‌رسانی به شهروندان خواهد شد.

موسوی هدف از انتصابات جدید در سطح مدیران را ایجاد تغییر و تحول ارزش‌آفرین در راستای اهداف توسعه شهر و جلب رضایت شهروندان دانست  و افزود: مدیران شهرداری قزوین باید همواره از بالاترین سطح عزم، اراده و انگیزه در مسیر خدمت به شهروندان برخوردار باشند، به‌طوریکه مردم در کار آن‌ها سستی مشاهده نکنند، چراکه تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و بدون تعطیلی مجموعه مدیریت شهری قزوین بر هیچ‌کس پوشیده نیست و ما همواره قدردان زحمات سرمایه‌های انسانی شاغل در آن مجموعه هستیم.

بر اساس این گزارش در این مراسم از زحمات و تلاش‌های مدیران سابق تقدیر و تشکر شد و معارفه مدیران جدید به‌شرح ذیل صورت گرفت:

سید مهدی حاجی‌سید‌رضی به‌عنوان سرپرست شهرداری منطقه یک و علی پوریوسفی‌درگاه به‌عنوان سرپرست شهرداری منطقه سه منصوب شدند.

اسماعیل عرشیان، به‌عنوان سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک منصوب شد.

شیوا شهرام‌فر، به‌عنوان سرپرست معاونت شهرسازی و معماری منصوب شد

محمدرضا وثوق‌نیا، به‌عنوان سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی منصوب شد.

علیرضا شمسینی، به‌عنوان سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی منصوب شد.

اصغر الهیاری، به‌عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی منصوب شد.

جابر خرم‌نیا، به‌عنوان سرپرست اداره ارتباطات امور بین‌الملل، مسعود حاج نصرالهی، به‌عنوان سرپرست مدیریت بازرسی، شیما زرآبادی‌پور به‌عنوان سرپرست امور پیمان و رسیدگی، اصغر بهنام‌زاده به‌عنوان سرپرست املاک و مستغلات و علی دوستی‌نسب به‌عنوان سرپرست هماهنگی امور نواحی و اصغر حبیبی، به‌عنوان سرپرست شرکت دهکده طبیعت منصوب شدند.

همچنین مهدی عباسعلی به‌عنوان مشاور عالی شهردار قزوین در امور سرمایه‌گذاری و حسین علیجانی، به‌عنوان مشاور شهردار قزوین در توسعه و پیشبرد امور کلان‌شهر قزوین منصوب شدند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط