جمعه ۱۴۰۰/۱۲/۱۳

بهرامی:

400 متر از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی ترمیم و بهسازی شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: بهمن ماه امسال 400 متر مربع از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اعلام این خبر اظهار کرد: بهسازی و ساماندهی معابر و خیابان‌ها سطح منطقه به لحاظ تأثیرگذاری در فضای ارتباطی شهری، طبق برنامه‌ریزی و اولویت‌بندی متناسب با نیازها در نواحی دوگانه اجرا می‌شود.

وی افزود: این اقدام در راستای برطرف کردن مشکلات شهروندان، سهولت تردد، حفظ حقوق شهروندی و در جهت انجام تکالیف قانونی خود و جلب رضایت شهروندان انجام شده است.
بهرامی ادامه داد: در همین راستا در بهمن ماه امسال 400  متر مربع از معابر ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه 2 شهرداری قزوین ترمیم و بهسازی شده است.
این مسوول گفت: عملیات عمرانی ترمیم و بهسازی معابر سطح منطقه دو به صورت روزانه در سطح منطقه در حال اجرا است.
بهرامی اضافه کرد: این عملیات های عمرانی بیشتر براساس نظارت های مستمر کارشناسان منطقه 2 شهرداری قزوین و با توجه به درخواست های مردم و شهروندان صورت گرفته است.
سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: شهروندان می توانند گزارش خرابی و مشکلات معابر نواحی منطقه دو شهرداری قزوین را از طریق سامانه 137 و یا به 2 روش تلفنی و مکتوب به سمع و نظر مدیران شهرداری برسانند.
پایان پیام.

تصاویر مرتبط