پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۰۵

[جهانگیری

بیش از 650 میلیون تومان اعتبار برای نصب تجهیزات ترافیکی منطقه۳شهرداری هزینه شده است

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه سال جاری 650میلیون تومان اعتبار برای نصب تابلوها و سایر ملزومات ترافیکی منطقه۳شهرداری قزوین هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: وضعیت تابلوها و ملزومات ترافیکی سطح شهر به صورت مستمر مورد بازبینی قرار می گیرد تا در صورت نیاز نسبت به تعمیر و تعویض این تجهیزات اقدام شود زیرا وجود تابلوهای ترافیکی در معابر نقش مهمی در انتظام بخشی به ترافیک عبوری و به تبع آن کاهش آمار تصادفات درون شهری دارد.
وی عنوان کرد: در این راستا در ده ماهه نخست سال جاری 650 میلیون تومان اعتبار برای نصب تابلوها و ملزومات ترافیکی منطقه۳شهرداری قزوین هزینه شده است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: از این میزان اعتبار، ۸۰درصد صرف نصب تابلوها و ۲۰درصد صرف نصب سایر ملزومات ترافیکی مورد نیاز در منطقه ۳شهرداری قزوین شده است.
جهانگیری خاطرنشان کرد: مساعدت شهروندان در نگهداری از تابلوها و ملزومات ترافیکی نصب شده در معابر سطح شهر نقش بسزایی در کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری این تجهیزات ایفا می کنند بنابراین از شهروندان محترم انتظار داریم در نگهداری از تجهیزات ترافیکی مساعدت لازم را با مجموعه مدیریت شهری داشته باشند.
پایان پیام/

تصاویر مرتبط