سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۰۳

جهانگیری خبر داد

آغاز عملیات اجرایی ستاد نوروز 1401از اول اسفند

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال، عملیات اجرایی اقدامات ستاد نوروز1401 از اول اسفندماه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛جهانگیری گفت: هر ساله در اسفندماه اقدامات لازم برای آماده سازی سطح شهر به منظور استقبال از نوروز انجام می شود.


وی عنوان کرد: اقدامات مذکور شامل مواردی از قبیل شست و شوی تابلوهای ترافیکی ، پل های هوایی عابرپیاده ،چراغهای راهنمایی  ، تابلوهای راهنمای مسیر و جداکننده های مسیر دوچرخه معابر سطح شهر ، رنگ آمیزی طولی و عرضی معابر و تعمیر و نگهداری چراغ های راهنمایی تعویض و مرمت تابلوهای ترافیکی ، استوانه های ایمنی وگل میخ رنگ آمیزی سرعتکاه ها و اجرای طرح عابریار در هسته مرکزی شهر  است.


مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: اقدامات مذکور قبل از آغاز سال نو به صورت کامل انجام می شود تا حوزه ترافیک شهر برای استقبال از نوروز به صورت کامل آماده باشد.


جهانگیری خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز این اقدامات از اول اسفندماه آغاز و قبل از پایان سال به صورت کامل انجام می شود زیرا اقداماتی از قبیل ترمیم خط کشی های طولی و عرضی معابر، شست و شوی ملزومات ترافیکی و تعمیر چراغ های راهنمایی تأثیر بسزایی در انتظام بخشی به تردد خودروها و به تبع آن کاهش بار ترافیکی معابر و آلودگی هوا ایفا می کند.
پایان پیام/


 

تصاویر مرتبط