چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۷

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر داد:

دوره آموزشی مدل‌سازی سه بعدی با 3ds max در شهرداری قزوین برگزار شد

مهران سعیدی، مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین از برگزاری دوره آموزشی مدل‌سازی سه بعدی با 3ds max ویژه مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین، سعیدی گفت: دوره آموزشی غیرحضوری مدل‌سازی سه بعدی با 3ds max به‌صورت پخش فیلم آموزشی 7 ساعته و به‌مدت 16 ساعت و با حضور 155 شرکت‌کننده توسط اداره ارزشیابی و توانمندسازی کارکنان مدیریت سرمایه انسانی برگزار شد.

سعیدی هدف از برگزاری این دوره را دانش‌افزایی و آشنایی مدیران و کارشناسان شهرداری قزوین با مدل‌های سه بعدی و تحرک بخشیدن تصاویر گرافیکی عنوان کرد و افزود: این کارگاه آموزشی با ارائه سرفصل‌هایی نظیر مبانی مدل‌سازی، Subdivision، Freeform، Spline، استفاده از متریال‌ها و مبانی رندر در مکس برگزار شد.

مدیر سرمایه انسانی شهرداری قزوین تصریح کرد: این کلاس آموزشی به‌صورت غیرحضوری و در بستر سامانه جامع آموزش منابع انسانی (جام) برگزارشده است و در صورت اخذ نمره قبولی در آزمون بر خط، شرکت‌کنندگان موفق به دریافت گواهینامه آموزشی از معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین می‌شوند.

گفتنی است:3ds MAX نرم‌افزاری با توانایی ساختن مدل‌های سه بعدی، تحرک بخشیدن و رندی محسوب شده که از قدرتمندترین نرم‌افزارها برای پویانمایی‌سازی در عرصه گرافیک است و در معماری ساختمان، طراحی صنعتی، تولید پویانمایی و فیلم، افکت‌های بازی کامپیوتری و شبیه‌سازی تصاویر به دلیل کارایی ساده و امکانات آن، کاربرد دارد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط