جمعه ۱۴۰۰/۱۱/۲۲

بهرامی:

پروژه احداث ساختمان اجرائیات منطقه دو شهرداری قزوین 45 درصد رشد فیزیکی دارد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: پروژه عمرانی احداث ساختمان اجرائیات منطقه دو شهرداری قزوین تا به امروز 45 درصد رشد فیزیکی داشته است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین، بهرامی با اعلام این خبر اظهارکرد: این پروژه یکی از پروژه های مهم این منطقه در راستای فراهم کردن زیرساخت های لازم به جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان است.

وی افزود: پروژه احداث ساختمان اجرائیات منطقه دو شهرداری قزوین نزدیک به 2 ماه است که آغاز به کار کرده و تا به امروز پیشرفت قابل قبولی داشته و با سرعت خوبی در حال انجام است.

این مسوول گفت: با تامین اعتبارات لازم و با توجه به تلاش شبانه روزی پیمانکاران به نظر می رسد این پروژه در موعد مقرر به بهره برداری رسیده و خدمات مختلفی در آن به اجرا در بیاید.

بهرامی اضافه کرد: البته منطقه دو شهرداری قزوین در کنار این پروژه، پروژه های مهم دیگری هم در دست احداث دارد که تکمیل آنها سرانه شهر قزوین را در زمینه های مختلف ورزشی، تفریحی و غیره ارتقا می دهد.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: مجموعه ورزشی شقایق 2، بوستان ولایت، فرهنگسرای هادی آباد، سوله ورزشی شرق بلوار باهنر و غیره از جمله مهم ترین پروژه های در حال انجام این منطقه است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط