چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۰

بهرامی:

240 متر مربع از معابر ناحیه شهیدبابایی جدول‌گذاری شد

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: در ماه گذشته در ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه دو شهرداری قزوین 240 متر ترمیم یا نصب جداول انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ بهرامی گفت: منطقه دو شهرداری قزوین در دی ماه امسال با توجه به اهمیت سیمای شهری و بهبود فضای شهری نگاه ویژه ای به ترمیم یا نصب جداول، دریچه ها، پل فلزی، دال بتنی و غیره داشته است.

وی افزود: در یکی از این موارد که موضوع ترمیم یا نصب جداول را شامل می شود در ماه گذشته در ناحیه شهری شهیدبابایی منطقه دو شهرداری قزوین 240 متر ترمیم یا نصب جداول انجام شده است.

بهرامی خاطرنشان کرد: منطقه دو شهرداری قزوین تمام تمرکز و حساسیت خود را برای افزایش رفاه، آسایش و رضایت شهروندی اعمال کرده است و امیدواریم که این مسیر را به درستی و با کمک و همراهی مردم و شهروندان تا انتها ادامه بدهیم.

مدیر منطقه دو شهرداری قزوین گفت: منطقه دو شهرداری قزوین به صورت سالانه و ماهانه اقدامات مختلفی را در زمینه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و سایر خدمات مختلف انجام می دهد که سعی می شود به بهترین نحو ممکن گزارش این اقدامات به سمع و نظر مردم این منطقه برسد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط